قیمت طلا (XAU/USD) تحت فشار بازده، سطح حمایت نزدیک است


قیمت طلا (XAU/USD)، نمودار و تحلیل

  • سود اوراق خزانه داری 3 ماهه ایالات متحده بیش از 5 درصد است.
  • طلا احتمالاً حمایت را آزمایش خواهد کرد. نگه خواهد داشت؟

توصیه شده توسط Nick Cawley

پیش بینی طلای رایگان خود را دریافت کنید

معامله گران طلا از ساختن برای آزمایش یک بالاترین رکورد جدید گرفته تا آزمایش سطوح قبلی مقاومت در عرض چند روز، باید دلایل پشت سر این حرکت فلزات گرانبها را دوباره ارزیابی کنند. قیمت گذاری مجدد انتظارات نرخ بهره ایالات متحده همچنان ادامه دارد و بازدهی کوتاه مدت همچنان به بالاتر رفتن ادامه می دهد. بازده اسکناس 3 ماهه UST اکنون بالای 5 درصد است، به بالاترین سطح مشاهده شده از ژانویه 2001، و نزدیک به 500 واحد پایه نسبت به ژانویه 2022 افزایش یافته است. این قیمت گذاری مجدد نرخ کوتاه مدت بر طلا تأثیر می گذارد.

نمودار قیمت ماهانه بازده اسکناس 3 ماهه خزانه داری ایالات متحده – 19 آوریل 2023

image1.png

برای همه انتشار داده‌ها و رویدادهای متحرک بازار، به بخش مراجعه کنید تقویم اقتصادی DailyFX

هوشمندتر تجارت کنید – برای خبرنامه DailyFX ثبت نام کنید

نظرات بازار به موقع و قانع کننده را از تیم DailyFX دریافت کنید

مشترک شدن در خبرنامه

طلا اکنون به سطح حمایت مهم نزدیک به 1961 دلار در هر اونس نگاه می کند، سطح مقاومت قبلی که به حمایت تبدیل شده است. اگر این سطح شکسته شود، سطح فیبوناچی اصلاحی 23.6% در 1947 دلار در هر اونس است. وارد بازی می شود. این احتمال وجود دارد که این سطح پس از کاهش دوره فعلی افزایش بازدهی UST حفظ شود. مقاومت در حدود 2009 دلار در هر اونس دیده می شود. قبل از 2048 دلار در هر اونس.

نمودار روزانه قیمت طلا – 19 آوریل 2023

image2.png

نمودار از طریق TradingView
از مشتریان هستند خالص طولانی
از مشتریان هستند خالص کوتاه

تغییر در

بلندها

شلوار کوتاه

OI

روزانه -6٪ 9% 2%
هفتگی 13% -9٪ 0%

معامله گران خرده فروش نت-شورت را بیشتر افزایش می دهند

داده های معامله گران خرده فروشی نشان می دهد که 57.52 درصد معامله گران دارای لانگ خالص هستند و نسبت معامله گران لانگ به فروش کوتاه 1.35 به 1 است. تعداد معامله گران در خالص خرید 5.28 درصد کمتر از دیروز و 0.95 درصد بیشتر از هفته گذشته است، در حالی که تعداد معامله گران خرید و فروش خالص. معامله گران نت شورت 7.52 درصد بیشتر از دیروز و 3.44 درصد کمتر از هفته گذشته است.

ما معمولاً دیدگاه مخالفی نسبت به احساسات جمعیت داریم، و این واقعیت که معامله‌گران خالص هستند نشان می‌دهد که قیمت طلا ممکن است به کاهش خود ادامه دهد. موقعیت یابی نسبت به دیروز دارای طول خالص کمتر است، اما نسبت به هفته گذشته دارای طول خالص تر است. ترکیب احساسات فعلی و تغییرات اخیر به ما چیزهای بیشتری می دهد سوگیری ترکیبی معاملات طلا

دیدگاه شما در مورد چیست؟ طلا – صعودی یا نزولی؟؟ شما می توانید از طریق فرم در انتهای این مقاله به ما اطلاع دهید یا می توانید از طریق توییتر با نویسنده تماس بگیرید @nickcawley1.

منبع