یورو توسط عوامل ایالات متحده شکل گرفته است


تجزیه و تحلیل EUR/USD

  • CPI ایالات متحده در کانون توجه
  • سخنرانان بانک مرکزی تورم آمریکا را دنبال کنند.
  • یورو/دلار چشم 1.1096 نوسان سالانه بالا.

توصیه شده توسط وارن ونکتاس

پیش بینی یورو رایگان خود را دریافت کنید

پیشینه اساسی یورو

یورو به دنبال آن است که در پنجمین روز متوالی مثبت خود در برابر دلار آمریکا پس از صعود به بالاتر از دلار آمریکا چهارشنبه این هفته را به پایان برساند. 1.1000 دسته روانی علیرغم داده‌های ضعیف‌تر شاخص احساسات اقتصادی ZEW در روز گذشته، تورم بالاتر آلمان، سوگیری صعودی را تکمیل کرد.

تمرکز امروز به طور قطعی بر گزارش CPI ایالات متحده خواهد بود (تقویم اقتصادی زیر را ببینید) با برآوردها به طور قابل توجهی کمتر در معیارهای سرفصل و اصلی. اگر ارقام واقعی با پیش بینی ها مطابقت داشته باشد، چرخه پیاده روی فدرال رزرو ممکن است پس از یک پتانسیل دیگر به اوج خود نزدیک شود. 25bps پیاده روی پس از انتشار تورم، تعداد زیادی از سخنرانان فدرال رزرو به داده‌ها واکنش نشان می‌دهند و احتمالاً تعصبات جنگ‌طلب موجود خود را به یک سخنران کمتر تهاجمی بازبینی می‌کنند.

از دیدگاه یورو، هیچ داده اقتصادی برنامه ریزی نشده ای وجود ندارد، اما انتظار می رود که لین و وویچیچ بانک مرکزی اروپا صحبت کنند. من هیچ تغییری در موضع آنها در قبال ادامه انقباض سیاست پولی که ممکن است حمایت یورو را افزایش دهد، پیش بینی نمی کنم.

هوشمندتر تجارت کنید – برای خبرنامه DailyFX ثبت نام کنید

نظرات بازار به موقع و قانع کننده را از تیم DailyFX دریافت کنید

مشترک شدن در خبرنامه

تقویم اقتصادی EUR/USD (GMT +02:00)

image1.png

منبع: تقویم اقتصادی DailyFX

تجزیه و تحلیل فنی

نمودار روزانه EUR/USD

image2.png

نمودار تهیه شده توسط وارن ونکتاس، IG

عملکرد روزانه قیمت یورو/دلار آمریکا در کانال روند صعودی باقی می‌ماند، اما به طور محکم در منطقه صعودی باقی می‌ماند، زیرا قیمت‌ها به طور محکم بالاتر از میانگین متحرک کوتاه‌مدت 50 روزه (زرد) و بلندمدت میانگین متحرک 200 روزه (آبی) باقی می‌مانند. شاخص قدرت نسبی (RSI) اگرچه اندکی پایین تر از سطح خرید بیش از حد مجاز است، فضایی برای افزایش بیشتر دارد. 1.1096 بالا تاب بخور

سطوح مقاومت:

سطوح پشتیبانی:

  • 1.1000
  • پشتیبانی کانال (خط مشکی چین دار)

داده های احساس مشتری IG: مختلط

IGCS نشان می دهد که معامله گران خرده فروشی در حال حاضر هستند کوتاه در EUR/USD، با 69% معامله گرانی که در حال حاضر موقعیت های فروش دارند (تا لحظه نگارش این مقاله). در DailyFX ما معمولاً دیدگاهی مخالف نسبت به احساسات جمعیت داریم، اما به دلیل تغییرات اخیر در موقعیت‌های بلند و کوتاه، به یک سوگیری محتاطانه کوتاه‌مدت می‌رسیم.

با وارنون توییتر تماس بگیرید و دنبال کنید:@WVenketas

منبع