کوارتنگ صدراعظم بریتانیا برکنار شد، پیش بینی می شود بودجه نخست وزیر تغییر کند


GBP/USD – قیمت ها، نمودارها و تجزیه و تحلیل

  • کواسی کوارتنگ پس از شش هفته از سمت صدراعظم برکنار شد.
  • PM Truss احتمالاً مالیات شرکت را تغییر خواهد داد.

توصیه شده توسط Nick Cawley

پیش بینی GBP رایگان خود را دریافت کنید

صحنه سیاسی بریتانیا در حال حاضر با برکناری وزیر خزانه داری کواسی کوارتنگ پس از تنها شش هفته از سمت خود برکنار شده است، در حالی که گفته می شود نخست وزیر لیز تراس در اواخر امروز در حال انجام یک چرخش بزرگ در بودجه کوچک اخیر خود است. به نظر می رسد کوارتنگ قوطی را برای مینی بودجه اخیر حمل می کند که در همه جا مورد تمسخر قرار گرفته است.

در چند روز گذشته، کوارتنگ و PM Truss گفته‌اند که بودجه کوچک تغییر یا اصلاح نخواهد شد، اگرچه اکنون به نظر می‌رسد یکی از ستون‌های اصلی بودجه، کاهش مالیات شرکت‌ها معکوس خواهد شد. صدراعظم قبلاً مجبور شده بود برای کاهش بالاترین نرخ مالیات بر درآمد برنامه‌هایی را انجام دهد و برنامه‌هایی را کنار بگذارد.

علیرغم همه جنجال‌های سیاسی، استرلینگ نسبتاً آرام است و بیشتر دستاوردهای اخیر خود را حفظ کرده است. GBP/USD در حدود 1.1250 معامله می شود، در حالی که بازار طلا به رشد خود ادامه می دهد (کاهش بازده) قبل از برنامه خرید نهایی طلا امروز.

نمودار GBP/USD

image1.png

نمودار بازده 30 ساله طلاکاری

image2.png
از مشتریان هستند خالص طولانی
از مشتریان هستند خالص کوتاه

تغییر در

بلندها

شلوار کوتاه

OI

روزانه -5٪ -11٪ -8٪
هفتگی -13٪ 1% -7٪

نظر شما در مورد پوند انگلیس – صعودی یا نزولی؟؟ شما می توانید از طریق فرم در انتهای این مقاله به ما اطلاع دهید یا می توانید از طریق توییتر با نویسنده تماس بگیرید @nickcawley1.

منبع