کتاب فدرال بژ از قیمت طلا پشتیبانی می کند


تجزیه و تحلیل طلا و نکات صحبت کردن

  • گزارش کتاب بژ فدرال رزرو از طریق طلای پشتوانه دنبال می شود.
  • امروزه داده های ادعاهای بیکار و سخنرانان فدرال رزرو در کانون توجه قرار گرفته اند.
  • شتاب ایجاد واگرایی نزولی، XAU/USD زیر 2000 دلار.

توصیه شده توسط وارن ونکتاس

پیش بینی طلای رایگان خود را دریافت کنید

پیشینه اساسی XAU/USD

قیمت طلا صبح امروز پنجشنبه به دلیل کاهش ارزش دلار آمریکا قوی تر شد. علیرغم اظهارنظرهای تندروانه ویلیامز فدرال رزرو که وظیفه دشواری را برای کاهش تورم و همچنین بازار کار قوی در ایالات متحده در پیش رو ذکر می کرد، بازارها به کتاب بژ فدرال رزرو واکنش نشان دادند. Fed Beige Book گزارشی است که 8 بار در سال تهیه می شود و شامل داده هایی از سراسر ایالات متحده از مدیران بانک ها و شعب در مورد شرایط اقتصادی در مناطق مختلف است. گزارش دیروز یک اقتصاد رو به زوال ایالات متحده با کاهش فشارهای تورمی و دسترسی محدودتر به اعتبار را ترسیم کرد. ترس‌های رکود اقتصادی نیز جذابیت‌هایی پیدا کرده است که می‌تواند به جذابیت شمش‌ها برای پناهگاه امن تبدیل شود.

هوشمندتر تجارت کنید – برای خبرنامه DailyFX ثبت نام کنید

نظرات بازار به موقع و قانع کننده را از تیم DailyFX دریافت کنید

مشترک شدن در خبرنامه

این گزارش همچنین ممکن است القا کند که فدرال رزرو باید چرخه افزایش نرخ بهره خود را پس از نشست ماه مه متوقف کند. با این حال، با توجه به قیمت گذاری بازار پول (به جدول زیر مراجعه کنید)، انتظارات برای افزایش مجدد در ماه ژوئن همچنان تعیین شده است.

احتمالات نرخ بهره فدرال رزرو

image1.png

منبع: Refinitiv

متعاقباً، بازدهی واقعی ایالات متحده بر اساس تصور اوج احتمالی احتمالی زودتر نرخ بهره با کاهش بازدهی 10 و 2 ساله خزانه داری ایالات متحده کاهش یافته است. کاهش هزینه فرصت نگهداری فلز زرد آن را از دیدگاه سرمایه گذار جذاب تر می کند.

نکات 10 ساله ایالات متحده – نرخ بهره واقعی

image2.png

منبع: Refinitiv

داده های آینده امروز شامل داده های مربوط به مطالبات بیکاری است (به تقویم اقتصادی زیر مراجعه کنید) که انتظار می رود تقریباً با هفته قبل مطابقت داشته باشد. اگر این امر محقق شود، من تأثیر زیادی از دیدگاه نوسانات بازار نمی بینم، اما فدرال رزرو کمی بعد صحبت می کند که می تواند بازارها را تحریک کند. این هفته سخنرانان فدرال‌رزرو تهاجمی صحبت کرد و ادامه این روایت می‌تواند باعث تقویت دلار شود و طلا را در معرض نزولی قرار دهد.

دانش تجارت پایه

مبانی کلان

توصیه شده توسط وارن ونکتاس

تقویم اقتصادی

image3.png

منبع: تقویم اقتصادی DailyFX

تجزیه و تحلیل فنی

نمودار روزانه XAU/USD

image4.png

نمودار تهیه شده توسط وارن ونکتاس، IG

قیمت روزانه XAU/USD اگرچه امروز در سبز است، اما زیر سطح روانی باقی مانده است 2000 دلار رسیدگی. این می تواند آغازی برای واگرایی نزولی باشد که فضا را به سمت مناطق حمایتی بعدی باز می کند.

سطوح مقاومت:

  • 2050.00 – 2080.00
  • 2032.13
  • 2009.75
  • 2000.00

سطوح پشتیبانی:

احساس مشتری IG: صعودی

IGCS نشان می دهد که معامله گران خرده فروشی در حال حاضر مشخص هستند بلند روی طلا، با 56% معامله گرانی که در حال حاضر موقعیت های خرید دارند (تا لحظه نگارش این مقاله). در DailyFX ما معمولاً دیدگاه مخالفی نسبت به احساسات جمعیت داریم. با این حال، به دلیل تغییرات اخیر در موقعیت خرید و فروش، ما به یک موقعیت صعودی کوتاه مدت می رسیم.

با وارنون توییتر تماس بگیرید و دنبال کنید:@WVenketas

منبع