کاهش یورو در هفته بانک مرکزی؟


تجزیه و تحلیل EUR/USD

  • PPI آلمان از تلاش برای حفظ یورو عبور کرد.
  • ادعاهای بیکاری ایالات متحده و اعتماد مصرف کنندگان EZ در اواخر امروز مورد توجه قرار خواهند گرفت.
  • خرید بیش از حد یورو ممکن است برای اصلاح نزولی باشد.

توصیه شده توسط وارن ونکتاس

پیش بینی یورو رایگان خود را دریافت کنید

پیشینه اساسی یورو

در حالی که داده های PPI آلمان (به تقویم اقتصادی مراجعه کنید) تخمین هایی را که می تواند به ادامه فشارهای تورمی در اقتصاد آلمان اشاره کند، پیشی گرفت، یورو کمی از حمایت خود برخوردار شد. این با گزارش دیروز CPI مطابقت دارد، اما به نظر می رسد لحن ارائه شده توسط مقامات بانک مرکزی اروپا، با افزایش نگرانی های رشد اقتصادی در منطقه، بدتر است.

هوشمندتر تجارت کنید – برای خبرنامه DailyFX ثبت نام کنید

نظرات بازار به موقع و قانع کننده را از تیم DailyFX دریافت کنید

مشترک شدن در خبرنامه

تقویم اقتصادی EUR/USD (GMT +02:00)

image1.png

منبع: تقویم اقتصادی DailyFX

با توجه به اینکه تقریباً دو افزایش اضافی نرخ بهره از هم اکنون تا پایان سال انتظار می رود (به زیر مراجعه کنید)، احتمال افزایش نرخ بهره وجود دارد. 25bps افزایش هفته آینده تقریباً قطعی است. آنچه بازارها روی آن تمرکز خواهند کرد، راهنمایی‌های رو به جلو پس از ژوئیه است که می‌تواند در مورد تفکر بانک مرکزی اروپا و موقعیت بعدی برای EUR/USD شفافیت ایجاد کند. یانیس استورناراس، عضو شورای حاکم بانک مرکزی اروپا، پیش از این اعلام کرده بود که منطقه یورو ممکن است پس از ژوئیه نتواند در برابر تشدید سیاست‌های پولی بیشتر مقاومت کند و در صورت تحقق این امر، درها برای یورو ضعیف‌تر باز شود.

بعداً امروز، ادعاهای بیکاری ایالات متحده و داده‌های اعتماد مصرف‌کننده EZ باعث جلب توجه می‌شود و سطح دیگری را به تصویر کلی اقتصادی برای مناطق مربوطه اضافه می‌کند.

دانش تجارت پایه

مبانی کلان

توصیه شده توسط وارن ونکتاس

احتمالات نرخ بهره بانک مرکزی اروپا

image2.png

منبع: Refinitiv

تجزیه و تحلیل فنی

نمودار روزانه EUR/USD

image3.png

نمودار تهیه شده توسط وارن ونکتاس، IG

قیمت روزانه EUR/USD همانطور که توسط شاخص قدرت نسبی (RSI) نشان داده شده است، در اطراف قلمروی بیش از حد خرید می چرخد ​​و با کندل های اخیر از جمله حرکت اولیه امروز، فتیله های بالایی بلندی را نشان می دهد که می تواند به نزولی قریب الوقوع اشاره کند.

سطوح مقاومت:

سطوح پشتیبانی:

داده های احساس مشتری IG: مختلط

IGCS نشان می دهد که معامله گران خرده فروشی در حال حاضر هستند کوتاه در EUR/USD، با 75% معامله گرانی که در حال حاضر موقعیت های فروش دارند (تا لحظه نگارش این مقاله). در DailyFX ما معمولاً دیدگاهی مخالف نسبت به احساسات جمعیت داریم، اما به دلیل تغییرات اخیر در موقعیت‌های بلند و کوتاه، به یک سوگیری محتاطانه کوتاه‌مدت می‌رسیم.

با وارنون توییتر تماس بگیرید و دنبال کنید:@WVenketas

منبع