پیش بینی قیمت طلا همچنان نزولی است


چشم انداز فنی قیمت طلا: نزولی

  • نرخ های بالاتر، دلار بالاتر همچنان بر طلا تاثیر می گذارد
  • خرابی فنی ممکن است دلیل بیشتری را برای جستجوی سطوح پایین تر ایجاد کند

توصیه شده توسط پل رابینسون

نحوه معامله طلا

پیش بینی قیمت طلا همچنان نزولی است

طلا (XAU/USD) به دلیل همان عواملی که باعث کاهش آن در کل این چرخه شده است – نرخ بالاتر، دلار بالاتر، به کاهش خود ادامه می دهد. هر چه نرخ‌های بالاتر، مضمون دلار بالاتر تقریباً بر هر طبقه دارایی اصلی تأثیر می‌گذارد، نه فقط طلا.

این موضوعی است که به نظر نمی رسد در روزها یا هفته های آینده از بین برود. هفته آینده ما جلسه سه ماهه FOMC را داریم که اگر طلا به شدت در جلسه فروخته شود، می تواند باعث افزایش کوتاه مدت شود. به احتمال زیاد چیزی بیش از یک تجمع تسکین نخواهد بود، زیرا بدبینی در کوتاه مدت به یک افراطی رسیده است.

بسیار بعید به نظر می رسد که فدرال رزرو برای دارایی های ریسک تغییر کند زیرا تمرکز آنها در حال حاضر بر تورم است و نه مماشات بازارها. اگر همه چیز به زودی خیلی سخت شود، این موضع می تواند تغییر کند، اما تا زمانی که این اتفاق نیفتد، من به همان موضوعات و روندهای کلی ادامه خواهم داد.

با تلاش طلای نقطه ای برای شکسته شدن به زیر سطح 1680، هر جهشی از اینجا تا زمانی که شاهد حرکت صعودی قیمت باشیم، گذرا تلقی می شود. از نظر فنی، طلا می تواند تا زمانی که بازیابی شود، پشتوانه قدیمی زیر 1680 را حفظ کند و به عنوان منبع مقاومت در نظر گرفته شود.

هوشمندتر تجارت کنید – برای خبرنامه DailyFX ثبت نام کنید

نظرات بازار به موقع و قانع کننده را از تیم DailyFX دریافت کنید

مشترک شدن در خبرنامه

نمودار هفتگی قیمت طلا (XAU/USD).

image1.png

نمودار طلا توسط TradingView

منابع برای معامله گران فارکس

چه یک معامله گر جدید یا باتجربه باشید، ما چندین منبع برای کمک به شما در دسترس داریم. نشانگر ردیابی احساسات معامله‌گران، پیش‌بینی‌های سه ماهه معاملات، وبینارهای تحلیلی و آموزشی که روزانه برگزار می‌شود، راهنمای معاملاتی برای کمک به شما در بهبود عملکرد معاملاتی، و به‌ویژه برای کسانی که تازه وارد بازار فارکس شده‌اند.

— نوشته شده توسط پل رابینسون، تحلیلگر بازار

می توانید پل را در توییتر دنبال کنید @PaulRobinsonFX

منبع