پیش از انتشار داده‌های با تاثیر بالا، EUR/USD در الگوی نگه‌داری گیر کرده است


EUR/USD قیمت، نمودار، و تجزیه و تحلیل

  • EUR/USD منتظر تولید ناخالص داخلی سه ماهه اول ایالات متحده در ساعت 12:30 GMT است
  • انتشار داده های سنگین وزن یورو، آلمان و ایالات متحده قرار است روز جمعه منتشر شود.
  • EUR/USD در حال حاضر در دو طرف 1.1050 معامله می شود.

توصیه شده توسط Nick Cawley

آنچه را که تحلیلگران ما در Q2 پیش بینی می کنند، بیابید

تقویم اقتصادی بهترین دوست یک معامله گر برای بقیه هفته است، زیرا داده های سنگین وزن از ایالات متحده و منطقه یورو منتشر می شود. امروز اولین نگاهی به تولید ناخالص داخلی سه ماهه اول ایالات متحده در ساعت 12:30 به وقت گرینویچ قبل از انتشار طیف وسیعی از اطلاعات رشد، تورم و مشاغل در روز جمعه داریم. هر یک از این نسخه ها این توانایی را دارند که احساسات و جهت گیری بازار را قبل از آخر هفته تغییر دهند.

image1.pngimage2.png

برای همه رویدادهای متحرک بازار و انتشار داده های اقتصادی، زمان واقعی را ببینید تقویم DailyFX

هوشمندتر تجارت کنید – برای خبرنامه DailyFX ثبت نام کنید

با آخرین اخبار مربوط به بازارهای بزرگ به روز باشید

مشترک شدن در خبرنامه

یورو همچنان از صحبت‌های مستمر بانک مرکزی جنگ‌طلب با تصمیمات هفته آینده بانک مرکزی اروپا در مورد نرخ بهره، قدرت پیدا می‌کند. برخی از اعضا امتیاز 25 را مناسب می دانند در حالی که برخی دیگر خواهان افزایش 50 امتیاز پایه هستند. بانک مرکزی اروپا از آگوست 2022 تاکنون نرخ های بهره را 350 واحد افزایش داده است که سریع ترین نرخ در تاریخ این بلوک واحد است، زیرا بانک مرکزی اروپا تلاش می کند با تورم سرسختانه مقابله کند. تورم سالانه منطقه یورو در ماه مارس 6.9 درصد است که نسبت به 8.5 درصد در فوریه کاهش یافته است، اما به طور قابل توجهی بالاتر از دستور بانک مرکزی 2 درصد است.

EUR/USD در آستانه انتشار امروز تولید ناخالص داخلی ایالات متحده با حمایت در حدود 1.0960 و مقاومت در 1.1096، بالاترین سطح چند ماهه چهارشنبه، در دو طرف 1.1050 معامله می شود. هر سه میانگین متحرک ساده مرتب هستند و حمایت می‌کنند، در حالی که یک سری چند هفته‌ای از اوج‌ها و پایین‌های بالاتر همچنان پابرجاست.

نمودار قیمت روزانه EUR/USD – 27 آوریل 2023

image3.png

نمودار از طریق TradingView
از مشتریان هستند خالص طولانی
از مشتریان هستند خالص کوتاه

تغییر در

بلندها

شلوار کوتاه

OI

روزانه -20% 19% 2%
هفتگی -23٪ 17% -1٪

معامله گران خرده فروشی، شلوارهای بلند را کاهش می دهند و شورت ها را افزایش می دهند

داده‌های معامله‌گران خرده‌فروش نشان می‌دهد که 33.93 درصد معامله‌گران لانگ خالص هستند و نسبت معامله‌گران کوتاه به لانگ 1.95 به 1 است. معامله گران نت شورت 20.11 درصد بیشتر از دیروز و 16.12 درصد بیشتر از هفته گذشته است.

ما معمولاً دیدگاهی مخالف نسبت به احساسات جمعیت داریم، و این واقعیت که معامله‌گران کوتاه مدت هستند نشان می‌دهد که قیمت‌های یورو/دلار ممکن است به افزایش خود ادامه دهند. معامله گران نسبت به دیروز و هفته گذشته کوتاه تر هستند و ترکیب احساسات فعلی و تغییرات اخیر به ما یک سوگیری معاملاتی متضاد صعودی EUR/USD قوی تر

نظر شما در مورد یورو – صعودی یا نزولی؟؟ شما می توانید از طریق فرم در انتهای این مقاله به ما اطلاع دهید یا می توانید از طریق توییتر با نویسنده تماس بگیرید @nickcawley1.

منبع