پیشنهاد لونی بر روی داده‌های تراز تجاری خوش‌بینانه کانادا


آنالیز USD/CAD و نقاط صحبت

  • قیمت نفت خام امروز تا حدودی حمایت می شود و CAD افزایش می یابد
  • تراز تجاری کانادا از گزارش ایالات متحده بهتر است.
  • به نظر می رسد که پرچم گاو نر برای یک شکست آماده است، اما داده های کلیدی کانادا و ایالات متحده فردا ذخیره می شود.

هوشمندتر تجارت کنید – برای خبرنامه DailyFX ثبت نام کنید

نظرات بازار به موقع و قانع کننده را از تیم DailyFX دریافت کنید

مشترک شدن در خبرنامه

پیشینه اساسی دلار کانادا

دلار کانادا اخیراً پس از یک فروش عمده که همزمان با کاهش قیمت نفت خام بود، تثبیت شده است. نگرانی ها در مورد کندی اقتصاد جهانی منجر به تجدید نظر در پیش بینی های تقاضا شده است در حالی که بحران های جاری بانکی اجازه رونق ارزهای مرتبط با کالا را نداده است. گزارش تراز تجاری کانادا (تقویم اقتصادی زیر را ببینید) از برآوردهای امروز (مازاد) پیشی گرفت و به این کشور اجازه داد که در برابر دلار آمریکا جایگاه خود را پیدا کند، در حالی که ارقام تراز تجاری ایالات متحده اندکی از دست رفته (کسری) در ارتباط با افزایش مطالبات اولیه بیکاری.

توصیه شده توسط وارن ونکتاس

پیش بینی نفت رایگان خود را دریافت کنید

امروز، CAD در برابر دلار آمریکا قوی‌تر شده است، علی‌رغم اینکه دلار در روز با افزایش قیمت نفت خام و داده‌های تراز تجاری فوق‌الذکر حمایت می‌کند. اعلامیه دیروز FOMC در طرف معادله اشتباه بود و منجر به چشم‌اندازی اندکی ملایم‌تر از دلار شد زیرا افزایش‌های اضافی نرخ بهره برای سال 2023 توسط فعالان بازار پول تعیین شد.

تقویم اقتصادی USD/CAD

image1.png

منبع: تقویم اقتصادی DailyFX

بقیه روز معاملات احتمالاً در آستانه انتشار گزارش اشتغال فردا در کانادا و حقوق و دستمزد غیرکشاورزی ایالات متحده (NFP) نسبتاً خاموش خواهد بود.

تجزیه و تحلیل فنی

مقدمه ای بر تحلیل تکنیکال

الگوهای شمعدان

توصیه شده توسط وارن ونکتاس

نمودار روزانه USD/CAD

image2.png

نمودار تهیه شده توسط وارن ونکتاس، IG

قیمت روزانه USD/CAD در یک الگوی از نوع پرچم گاو نر (مشکی) قرار دارد که به طور سنتی با یک حرکت ادامه صعودی از یک شکست صعودی همراه است. من به دنبال شکستن مقاومت و تاییدی خواهم بود که احتمالاً در را باز می کند 1.3700 دسته روانی در مقابل، یک شکست حمایت نشان می‌تواند این الگو را باطل کند و آن را آشکار کند 1.3500 یک بار دیگر سطح

سطوح مقاومت کلیدی:

  • 1.3700
  • مقاومت پرچم
  • 1.3600

سطوح پشتیبانی کلیدی:

  • MA 50 روزه (زرد)
  • پشتیبانی از پرچم
  • 1.3500

داده های احساس مشتری IG: نزولی

IGCS نشان می دهد که معامله گران خرده فروشی در حال حاضر هستند کوتاه در USD/CAD، با 57% معامله گرانی که در حال حاضر موقعیت های فروش دارند (تا لحظه نگارش این مقاله). در DailyFX ما معمولاً دیدگاهی مخالف نسبت به احساسات جمعیت داریم، اما به دلیل تغییرات اخیر در موقعیت‌های بلند و کوتاه، به یک موقعیت نزولی کوتاه‌مدت می‌رسیم.

با وارنون توییتر تماس بگیرید و دنبال کنید:@WVenketas

منبع