پیش‌بینی‌ها حول اعلام BoE می‌شوند


تجزیه و تحلیل پوند استرلینگ و نکات صحبت

  • کاهش شاخص قیمت مسکن هالیفاکس برای اولین بار در سال 2023!
  • بلندگوهای فدرال رزرو در روز معاملات کابل تسلط خواهند داشت.
  • GBP/USD پرینت جدید می شود اما آیا می توان آن را حفظ کرد؟

توصیه شده توسط وارن ونکتاس

پیش بینی GBP رایگان خود را دریافت کنید

پیشینه اساسی GBPUSD

پوند انگلیس برای مدت کوتاهی به بالاتر از نوسان می 2022 رسید 1.2667 برای رسیدن به 1.2669 دیروز چاپ یک رکورد جدید سالانه. با نگاهی به قیمت گذاری بازار پول در زیر، احتمال افزایش نرخ بهره توسط بانک انگلستان (BoE) 25bps اکنون به تقریباً 100٪ رسیده است – از 83٪ در روز جمعه. همانطور که در تحلیل هفته گذشته من ذکر شد، هیچ شگفتی در اینجا انتظار نمی رود، اما آنچه که اهمیت بیشتری دارد پیام رسانی BoE در آینده است. هاوک ها وارد می شوند و افزایش نرخ ها را به سمت بالا بازبینی می کنند (60bps تا پایان سال) اما با توجه به اینکه فدرال رزرو به دنبال توقف در چرخه پیاده روی خود است، BoE ممکن است بخواهد در پیام های خود خیلی تهاجمی نباشد. من فکر می‌کنم BoE به وابستگی به داده‌ها اجازه می‌دهد تا تصمیم‌گیری را هدایت کند، اما مراقب رشد و پیش‌بینی تورم نیز باشد. آخرین عاملی که باید در نظر گرفته شود، تقسیم آرا است که نشان داد تقسیم 7-2 به نفع افزایش قیمت در حالی که 2 مخالف ترجیح دادند نرخ ها معلق بماند. ما احتمالاً شاهد تقسیم مشابهی خواهیم بود، شاید 6-3، اما آیا هر یک از اعضا کاهش نرخ را انتخاب می کنند؟

دانش تجارت پایه

مبانی کلان

توصیه شده توسط وارن ونکتاس

احتمالات نرخ بهره بانک انگلستان

image1.png

منبع: Refinitiv

اوایل صبح امروز، گزارش مسکن هالیفاکس بریتانیا (به تقویم اقتصادی زیر مراجعه کنید) اولین کاهش را برای سال بر اساس ماهانه چاپ کرد. مدیر وام مسکن بانک هالیفاکس موارد زیر را بیان کرد:

با وجود بازار کار قوی و تورم قیمت مصرف کننده که پیش بینی می شود در ماه های آینده به شدت کاهش یابد، اقتصاد ثابت کرده است که انعطاف پذیر است.

با وجود بازار کار قوی و تورم قیمت مصرف کننده که پیش بینی می شود در ماه های آینده به شدت کاهش یابد، اقتصاد ثابت کرده است که انعطاف پذیر است.

اگر این واقعاً شروعی برای کاهش فشارهای تورمی باشد، قیمت گذاری فعلی بازار BoE ممکن است به شدت تغییر کند و در کوتاه مدت به پوند آسیب برساند.

بعداً امروز، سخنرانان فدرال رزرو پس از دوره خاموشی اجباری خود مجدداً مورد توجه قرار می گیرند و نحوه نمایش داده های اخیر حقوق و دستمزد غیرکشاورزی ایالات متحده (NFP) و همچنین برداشت آنها از CPI فردای ایالات متحده را از نزدیک زیر نظر خواهند داشت.

تقویم اقتصادی

image2.png

منبع: تقویم اقتصادی DailyFX

هوشمندتر تجارت کنید – برای خبرنامه DailyFX ثبت نام کنید

نظرات بازار به موقع و قانع کننده را از تیم DailyFX دریافت کنید

مشترک شدن در خبرنامه

تجزیه و تحلیل فنی

GBP/USD نمودار روزانه

image3.png

نمودار تهیه شده توسط وارن ونکتاس، IG

اقدام قیمت روزانه GBP/USD همچنان مرز بالایی الگوی نمودار گوه ای در حال افزایش (مشکی) را بدون هیچ اعتقاد واقعی گاوها برای ایجاد یک فشار معنی دار بالاتر آزمایش می کند. توقف بعدی، نوسان پایین ژوئن 2020 خواهد بود 1.2813. به نظر می رسد که شاخص قدرت نسبی (RSI) با بالاترین سطح GBP/USD مخالف است و من همچنان به سمت عقب نشینی پایین تر متمایل می شوم. همانطور که گفته شد، CPI آینده ایالات متحده و اعلام BoE، سوگیری جهت کوتاه مدت را برای این جفت تعیین می کند.

سطوح مقاومت کلیدی:

  • 1.2813 (ژوئن 2020)
  • 1.2667
  • مقاومت گوه

سطوح پشتیبانی کلیدی:

  • 1.2584
  • 1.2500
  • پشتیبانی گوه
  • 1.2400

احساسات مشتری IG مختلط

داده های احساسات مشتری IG (IGCS) نشان می دهد که معامله گران خرده فروشی در حال حاضر خالص هستند کوتاه در GBP/USD با 66% فروش خالص معامله گران (تا لحظه نگارش این مقاله). در DailyFX ما معمولاً دیدگاه مخالفی نسبت به احساسات جمعیت داریم، اما به دلیل تغییرات اخیر در موقعیت‌های بلند و کوتاه، به یک رویکرد محتاطانه کوتاه‌مدت می‌رسیم.

با وارنون توییتر تماس بگیرید و دنبال کنید:@WVenketas

منبع