پوند ثابت شده بر روی عوامل ایالات متحده


تجزیه و تحلیل پوند استرلینگ و نکات صحبت

  • خوش بینی سقف بدهی ایالات متحده حمایت از پوند را فراهم می کند.
  • سخنرانان فدرال رزرو اصلی ترین جاذبه برای روز معاملاتی امروز هستند.
  • چشم GBP/USD 1.2400.

توصیه شده توسط وارن ونکتاس

پیش بینی GBP رایگان خود را دریافت کنید

پیشینه اساسی GBPUSD

پوند انگلیس صبح امروز دوشنبه پس از نمایان شدن وضعیت مثبت در اطراف سقف بدهی ایالات متحده، برخی سودهای نهایی را به دست آورد. یک جلسه آزمایشی برای فردا با شرکت کنندگان از جمله جو بایدن رئیس جمهور و کوین مک کارتی رئیس مجلس نمایندگان برای مذاکره در مورد اجتناب از نکول برنامه ریزی شده است. رئیس‌جمهور در ادامه اظهار نظر کرد و اظهار داشت که معتقد است می‌توان با سرمایه‌گذارانی که اکنون به طور جزئی از پناهگاه امن دلار دور شده‌اند، به توافقی دست یابد که احساسات ریسک را تقویت کند. همانطور که گفته شد، تا زمانی که بازارها شفافیت بیشتری در مورد وضعیت دریافت کنند، دلار آمریکا ارز ترجیحی در برابر پوند باقی خواهد ماند.

هوشمندتر تجارت کنید – برای خبرنامه DailyFX ثبت نام کنید

نظرات بازار به موقع و قانع کننده را از تیم DailyFX دریافت کنید

مشترک شدن در خبرنامه

نشست هفته گذشته بانک مرکزی انگلیس (BoE) انتظار می رفت نرخ بهره را افزایش دهد 25bps اما قیمت‌گذاری در بازار پول (به جدول زیر مراجعه کنید) یک بازنگری شدید نزولی در افزایش نرخ‌های آینده را نشان می‌دهد تا تقریباً 40bps از جانب 70bps اوج پیش اعلامیه این 40bps دیدگاه فعلی ممکن است بیش از حد مشتاق باشد زیرا ترس از رکود اقتصادی افزایش می یابد و همچنین پیش بینی تورم BoE حاکی از کاهش تورم در بریتانیا حتی با نرخ های فعلی است. موضع سیاست پولی تهاجمی تا کنون باید به اندازه کافی برای اقتصاد بریتانیا محدود کننده باشد زیرا نشانه هایی از کندی رشد اقتصادی در حال ظاهر شدن است.

احتمالات نرخ بهره بانک انگلستان

image1.png

منبع: Refinitiv

سخنرانان فدرال رزرو امروز پس از اظهارات مقاماتی که در هفته گذشته نسبت به اظهارنظرهای قبلی کمتر جنگ طلب بودند، بر تقویم تسلط خواهند داشت. صحبت هایی در مورد وابستگی به داده ها و استرس بانک ذکر شد، اما به طور کلی اولویت محدود کننده باقی ماند. سخنرانان فدرال رزرو امروز (نگاه کنید به زیر) می توانند مقداری نوسانات را برای کابل در روزی نسبتاً آرام از منظر اقتصادی ایجاد کنند.

تقویم اقتصادی

image2.png

منبع: تقویم اقتصادی DailyFX

دانش تجارت پایه

مبانی کلان

توصیه شده توسط وارن ونکتاس

تجزیه و تحلیل فنی

GBP/USD نمودار روزانه

image3.png

نمودار تهیه شده توسط وارن ونکتاس، IG

عملکرد روزانه GBP/USD قیمت را مشاهده کرد 1.2500 دسته (در حال حاضر مقاومت) با شکسته شدن 1.2400 نه چندان دور شاخص قدرت نسبی (RSI) به سطوح محتاطانه سقوط کرد و به نفع حرکت کوتاه مدت نه صعودی و نه نزولی – این نشان دهنده محیط خارجی نامشخصی است که بر جفت تاثیر می گذارد.

سطوح مقاومت کلیدی:

سطوح پشتیبانی کلیدی:

  • 1.2400
  • MA 50 روزه (زرد)
  • 1.2345

احساس مشتری نزولی IG

داده های احساسات مشتری IG (IGCS) نشان می دهد که معامله گران خرده فروشی در حال حاضر خالص هستند بلند در GBP/USD با 56% خالص معامله گران (تا لحظه نگارش این مقاله). در DailyFX ما معمولاً دیدگاه مخالفی نسبت به احساسات جمعیت داریم که منجر به یک موقعیت نزولی کوتاه مدت می شود.

با وارنون توییتر تماس بگیرید و دنبال کنید:@WVenketas

منبع