مقاومت فیب چشم USD/CAD در حالی که گاوها دست بالا را به دست می آورند


پیش بینی فنی USD/CAD:

  • USD/CAD هفته را با یک نکته مثبت آغاز می کند، اگرچه دستاوردها محدود است
  • با وجود کاهش قیمت در روز دوشنبه، سیگنال‌های فنی همچنان در حال بهبود هستند دلار آمریکا
  • این مقاله به سطوح کلیدی فناوری می پردازد که ارزش تماشای آن را دارند دلار آمریکا/CAD در روزهای پیش رو

توصیه شده توسط دیگو کولمن

پیش بینی دلار رایگان خود را دریافت کنید

بیشترین خوانده شده: رشد طلا با کاهش بازدهی، نزدک 100 فورج دو برابر پیش از درآمدهای کلیدی فناوری

دلار آمریکا روز دوشنبه در برابر دلار کانادا تقویت شد، اما پیشرفت آن در یک جلسه بدون کاتالیزورهای اصلی محدود شد، به طوری که این جفت ارز در بیشتر روز بین سود و زیان اندک حرکت کرد، قبل از اینکه تا پایان در نیویورک به میزان متوسطی بالاتر رفت. وقتی همه چیز گفته شد و انجام شد، USD/CAD با 0.05% صعود به 1.3540 رسید که در شش روز آخر هفت روز گذشته افزایش یافت، نشانه ای از این که خریداران ممکن است دوباره دست بالا را در فضای FX به دست آورده باشند.

علی‌رغم حرکت‌های ضعیف در ابتدای هفته، سیگنال‌های فنی برای USD/CAD مثبت‌تر شده‌اند، به‌ویژه از اوایل این ماه که گاوها با موفقیت از حمایت خط روند در 1.3300 دفاع کردند، رویدادی که منجر به افزایش شدید شد. سوگیری معاملات در روزهای اخیر پس از اینکه نرخ ارز میانگین متحرک ساده 200 روزه خود را دوباره به دست آورد و در 10 ماه در بالای یک خط روند صعودی کلیدی قرار گرفت، بیشتر بهبود یافته است.

مربوط: دلار آمریکا (DXY) در مقایسه با داده های اقتصادی وزن کمی تغییر کرد

با اینرسی صعودی، USD/CAD می‌تواند بهبود خود را در روزهای آینده افزایش دهد و مقاومت 1.3570/1.3580 را پشت سر بگذارد، منطقه‌ای که میانگین متحرک ساده 50 روزه با 50% اصلاح فیبوناچی رکود مارس/آوریل همگرا می‌شود. این جفت ممکن است برای شکستن این مانع تلاش کند، اما اگر شکست رخ دهد، صعود به سمت مقاومت خط روند در 1.3650 ممکن است دنبال شود.

از سوی دیگر، اگر فروشندگان برگردند و یک عقب نشینی را آغاز کنند، حمایت اولیه از 1.3515 تا 1.3485 کشیده می شود. یک شکست قاطع در زیر این طبقه می‌تواند خرس‌ها را برای حمله به میانگین متحرک ساده 200 روزه، که کمی بالاتر از مرز روانی 1.3400 قرار دارد، جسارت کند. در صورت ضعف بیشتر، توجه به سمت جنوب به سمت پایین ترین سطح امسال در 1.3302 معطوف خواهد شد.
از مشتریان هستند خالص طولانی
از مشتریان هستند خالص کوتاه

تغییر در

بلندها

شلوار کوتاه

OI

روزانه 5% 19% 14%
هفتگی -36٪ 114% 18%

نمودار فنی USD/CAD

نمودار، شرح هیستوگرام به طور خودکار تولید می شود

نمودار USD/CAD با استفاده از TradingView تهیه شد

منبع