قیمت کالاها در حالی که دلار آمریکا سقوط می کند، استرالیا را تقویت می کند


AUD/USD تجزیه و تحلیل و نکات صحبت

  • اطلاعات مجوزهای ساختمان استرالیا توسط بازارها رد شده است.
  • داده های آینده این هفته، AUD/USD را دیکته می کند.
  • شکست نزولی AUD/USD ممکن است در این هفته کوتاه شود.

توصیه شده توسط وارن ونکتاس

پیش بینی AUD رایگان خود را دریافت کنید

پیشینه اساسی دلار استرالیا

دلار استرالیا رشد خود را نسبت به هفته گذشته افزایش داد زیرا احساسات ریسک پس از NFP بهبود یافت. AUD/USD تحت تأثیر دو اعلامیه کلیدی از جمله CPI ایالات متحده و بودجه فدرال استرالیا برای سال 2023 قرار خواهد گرفت. جیم چالمرز، خزانه دار با تمرکز بر بسته هزینه زندگی که برای کمک به مهار تأثیر فشارهای تورمی در نظر گرفته شده است، در کانون توجه قرار خواهد گرفت.

داده های امروز حول بازارهای مسکن استرالیا متمرکز بود، اما با داده های متفاوت، AUD تا حد زیادی این انتشار را رد کرد و به دلار ضعیف تر واکنش نشان داد. علاوه بر این، صادرات کالاهای عمده استرالیا شامل گندم، سنگ آهن و طلا افزایش یافته است. با توجه به اینکه بسیاری از بازارها امروز در تعطیلات هستند، نقدینگی احتمالاً با حجم کم کم خواهد ماند. اگر هیچ اطلاعیه یا داده ای غافلگیرکننده ای ارائه نشود، اقدام قیمت AUD/USD باید نسبتاً محدود بماند و تحت تأثیر عوامل فنی باشد.

دانش تجارت پایه

تجارت کالا

توصیه شده توسط وارن ونکتاس

تقویم اقتصادی

image1.png

منبع: تقویم اقتصادی DailyFX

تجزیه و تحلیل فنی

هوشمندتر تجارت کنید – برای خبرنامه DailyFX ثبت نام کنید

نظرات بازار به موقع و قانع کننده را از تیم DailyFX دریافت کنید

مشترک شدن در خبرنامه

نمودار روزانه AUD/USD

image2.png

نمودار تهیه شده توسط Warren Venketas، IG

شکست اخیر الگوی گوه نزولی (سیاه) در نمودار روزانه AUD/USD ممکن است جا برای صعود بیشتر داشته باشد، اما اگر CPI ایالات متحده بالاتر از حد انتظار باشد، ممکن است خرس ها دوباره به بازار بپرند و یک بار MA 200 روزه (آبی) را هدف قرار دهند. بیشتر.

سطوح مقاومت کلیدی:

سطوح پشتیبانی کلیدی:

داده های احساسات مشتری IG: صعودی

IGCS نشان می دهد که معامله گران خرده فروشی در حال حاضر هستند بلند در AUD/USD، با 51% معامله گرانی که در حال حاضر موقعیت های خرید دارند. در DailyFX ما معمولاً دیدگاه مخالفی نسبت به احساسات جمعیت داریم، اما به دلیل تغییرات اخیر در موقعیت‌های بلند و کوتاه، به یک تمایل کوتاه‌مدت صعودی می‌رسیم.

با وارنون توییتر تماس بگیرید و دنبال کنید:@WVenketas

منبع