قیمت نفت خام و طلا برای حمایت کاهش می یابد زیرا داده های ایالات متحده تمرکز فدرال رزرو هاوکی را حفظ می کند


طلا، XAU/USD، نفت خام، WTI، مشکلات رکود، فدرال رزرو – گزارش کالاها:

  • قیمت نفت خام و طلا در روز پنجشنبه با افزایش نوسانات به شدت کاهش یافت
  • داده های اقتصادی حمایتی ایالات متحده، مورد حمایت فدرال رزرو جنگ طلب را تقویت کرد
  • معامله گران به احساسات دانشگاه میشیگان قبل از آخر هفته چشم دوخته اند

توصیه شده توسط دانیل دوبروفسکی

ایجاد اعتماد در معاملات

قیمت نفت خام و طلا در روز پنجشنبه با افزایش دوباره نوسانات بازار دچار نوسان شد. آمارهای اقتصادی بهتر از حد انتظار ایالات متحده احتمالاً مقصر اصلی بوده است. ادعای بیکاری اولیه هفتگی (213 هزار) و خرده فروشی (0.3 درصد متر بر متر) به ترتیب 227 هزار و 0.1- درصد پیش بینی ها را پشت سر گذاشت. بازده خزانه داری پیش رو برای امسال به بالاترین حد خود رسید که نشان دهنده تقویت انتظارات متعصب فدرال رزرو است.

هنگامی که نوسانات رخ می دهد، همبستگی ها در سراسر بازارها تقویت می شوند. قیمت طلای ضد فیات در برابر افزایش ارزش دلار آمریکا و افزایش بازده اوراق قرضه دولتی آسیب پذیر است. از آنجایی که هر دوی دومی در یک جهت حرکت کردند، که به سمت بالا بود، این برای طلا خیلی زیاد بود. XAU/USD 1.89 درصد کاهش یافت و به پایین ترین سطح امسال و همچنین ارزان ترین قیمت از آوریل 2020 رسید.

در مورد نفت خام مرتبط با احساسات، افزایش ترس از کند شدن رشد جهانی کمکی به این کالا نکرد. برآورد GDPNow فدرال رزرو آتلانتا برای سه ماهه سوم به 0.5 درصد کاهش یافت که نسبت به 1.3 درصد یک هفته قبل کاهش یافت. با نگاهی به منحنی بازدهی 10 ساله 2 ساله خزانه داری که از نزدیک مشاهده شده بود، به عمق بیشتری در قلمرو منفی فرو رفت. دومی به پایین ترین سطح آگوست 0.5% نزدیک می شود که نشان دهنده افزایش نگرانی ها در مورد رشد است.

سند اقتصادی به طور قابل توجهی با رفتن به آخر هفته از بین می رود. احساسات در جریان معاملات آسیا و اقیانوسیه بدبینانه باقی ماند و قیمت طلا و نفت خام را در معرض خطر قرار داد. احساسات اولیه دانشگاه میشیگان ایالات متحده در ساعت 14:00 به وقت گرینویچ از بین خواهد رفت. یک تیک صعودی تا 60 در سپتامبر از 58.2 مشاهده می شود. نتیجه بهتر، فشار بیشتر بر طلا و نفت خام را تهدید می کند.

تحلیل فنی نفت خام

قیمت نفت خام WTI در روز پنجشنبه 4.33 درصد کاهش یافت که بیشترین میزان در یک هفته گذشته بود. قیمت ها در SMA 20 روزه به سمت راست تغییر کردند زیرا تمرکز نزولی را بازگرداند. به نظر می رسد پشتیبانی فوری بالاترین رقم اکتبر 2021 در 85.387 باشد. زیان های بیشتر، پایین ترین سطح 8 سپتامبر را در 81.207 نشان می دهد.

توصیه شده توسط دانیل دوبروفسکی

نحوه تجارت نفت

نمودار روزانه WTI

نمودار روزانه WTI

نمودار ایجاد شده با استفاده از TradingView

تحلیل تکنیکال طلا

طلا در زیر منطقه حمایتی 1681-1696 شکسته است و پایین ترین سطح سال 2021 را نیز کاهش می دهد. این امر، پسوند 78.6% فیبوناچی را در 1651 نشان داده است، قبل از اینکه سطح 100% در 1609 شروع شود. در صورت چرخش به بالاتر، میانگین متحرک ساده 20 روزه را زیر نظر داشته باشید. می تواند تمرکز منفی را حفظ کند.

توصیه شده توسط دانیل دوبروفسکی

نحوه معامله طلا

نمودار روزانه XAU/USD

نمودار روزانه طلا

نمودار ایجاد شده با استفاده از TradingView

— نوشته شده توسط دانیل دوبروفسکی، استراتژیست DailyFX.com

برای تماس با دانیل، از بخش نظرات زیر استفاده کنید یا@ddubrovskyFXدر توییتر

هوشمندتر تجارت کنید – برای خبرنامه DailyFX ثبت نام کنید

نظرات بازار به موقع و قانع کننده را از تیم DailyFX دریافت کنید

مشترک شدن در خبرنامه

منبع