قیمت طلا از SMA 50 روزه بالاتر می رود تا به بالاترین سطح سپتامبر برسد


نکات قابل بحث قیمت طلا

قیمت طلا منطقه حمایت سابق را در حول و حوش پایین‌ترین حد ماه جولای (1681 دلار) پاک می‌کند، زیرا این سری بالاترین و پایین‌ترین قیمت‌ها را نسبت به هفته گذشته گسترش می‌دهد و شمش در آستانه آزمایش بالاترین قیمت سپتامبر (1735 دلار) است، زیرا بالای 50 معامله می‌شود. -Day SMA (1724 دلار).

قیمت طلا از SMA 50 روزه بالاتر می رود تا به بالاترین سطح سپتامبر برسد

قیمت طلا در بحبوحه ضعف مداوم بازدهی خزانه داری ایالات متحده به بالاترین حد هفتگی (1730 دلار) صعود کرد و این فلز گرانبها ممکن است در روزهای آینده بهبود بیشتری را تجربه کند زیرا شاخص قدرت نسبی (RSI) به بازیابی از قلمرو اشباع فروش ادامه می دهد.

در نتیجه، قیمت طلا ممکن است تلاش کند تا با کاهش حرکت نزولی، از اوج اوت (1808 دلار) نزول را دوباره دنبال کند، اما باید دید که آیا افزایش از پایین ترین سطح سالانه (1615 دلار) آغاز یک بازگشت بزرگ است یا خیر. همانطور که میانگین متحرک همچنان یک شیب منفی را منعکس می کند.

با نگاهی به آینده، تحولات تازه ای که از ایالات متحده خارج می شود ممکن است بر قیمت طلا تأثیر بگذارد، زیرا پیش بینی می شود گزارش حقوق و دستمزد غیرکشاورزی (NFP) بهبود بیشتری را در بازار کار نشان دهد، و انتظار می رود اقتصاد در ماه سپتامبر 250 هزار شغل ایجاد کند. 315 هزار گسترش ماه قبل.

شواهدی از بازار کار انعطاف‌پذیر ممکن است فدرال رزرو را تشویق کند تا رویکرد خود را در مبارزه با تورم حفظ کند زیرا شاخص قیمت هزینه‌های مصرف شخصی (PCE) به رشد مداوم قیمت اشاره می‌کند و قیمت طلا ممکن است در بقیه سال به عنوان رئیس هیئت مدیره با باد مخالف روبرو شود. جروم پاول و شرکت یک سیاست محدود کننده را دنبال می کند.

با این اوصاف، قیمت طلا ممکن است به بالاتر از بالاترین سطح سپتامبر (1735 دلار) برسد زیرا این سری بالاترین و پایین‌ترین قیمت‌ها را نسبت به هفته گذشته گسترش می‌دهد، اما این فلز گرانبها ممکن است در صورت تلاش برای نگه داشتن بالای 50 قیمت در ماه آگوست منعکس شود. -Day SMA (1724 دلار).

نمودار روزانه قیمت طلا

منبع: نمای معاملاتی

  • قیمت طلا بالاتر از SMA 50 روزه (1726 دلار) معامله می شود، زیرا شاخص قدرت نسبی (RSI) به بهبودی خود از قلمرو اشباع فروش ادامه می دهد، با شکسته شدن بالاتر از بالاترین سطح سپتامبر (1735 دلار) که 1762 دلار (78.6 درصد افزایش) را به 1763 دلار رساند. 50٪ اصلاح) منطقه بر روی رادار.
  • قیمت طلا ممکن است تلاش کند تا کاهش را از بالاترین سطح آگوست (1808 دلار) در حالی که بالاتر از SMA 50 روزه (1724 دلار) معامله می‌کند، ادامه دهد، اما اگر فلز گرانبها برای حفظ بالاتر از قیمت تلاش کند ممکن است شیب منفی میانگین متحرک را دنبال کند. منطقه 1726 دلاری (38.2% اصلاح).
  • اگر طلا نتواند بالاتر از میانگین متحرک باقی بماند، ممکن است بازتاب روند قیمت از ماه اوت باشد، با حرکت به زیر 1690 دلار (61.8٪ اصلاح) به 1695 دلار (61.8٪ گسترش) منطقه 1670 دلار (50٪ گسترش) را باز می کند.

استراتژی های معاملاتی و مدیریت ریسک

تبدیل شدن به یک معامله گر بهتر

توصیه شده توسط دیوید سانگ

— نوشته دیوید سانگ، استراتژیست ارز

من را در توییتر در @DavidJSong دنبال کنید

منبع