قیمت‌های نفت در چرخه‌های اقتصادی به دلیل خطرات اقتصادی چشم‌انداز تقاضا را تیره‌تر می‌کند و کنترل را تحت کنترل دارد


پیش بینی قیمت نفت خام:

  • روغن قیمت سقوط شدید، افزایش زیان از جلسه قبل و کاهش به پایین ترین سطح خود از اواخر مارس
  • رشد ریسک های اقتصادی بر چشم انداز تقاضا تاثیر می گذارد رشد-کالاهای حساس
  • روغنپس از باطل شدن دو سطح پشتیبانی کلیدی، چشم انداز فنی بدتر می شود

توصیه شده توسط دیگو کولمن

پیش بینی نفت رایگان خود را دریافت کنید

بیشترین خوانده شده: قیمت نفت خام پیش از فدرال رزرو به دلیل ترس از رکود تنبیه شد. آیا WTI کاهش می یابد؟

قیمت نفت خام در روز چهارشنبه سقوط کرد و زیان های جلسه قبل را افزایش داد و به پایین ترین سطح خود از 24 مارس رسید که تحت تاثیر بادهای مخالف اقتصاد کلان از جمله احتمال رکود اقتصادی آمریکا در میان مدت تضعیف شد. در معاملات اوایل بعدازظهر در نیویورک، معاملات آتی WTI حدود 5 درصد کاهش یافت و به 68.05 دلار در هر بشکه معامله شد که افت بیش از 11 درصدی از ابتدای ماه را به خود اختصاص داد که نشانه واضحی از بازگشت خرس‌ها به فرمان است. .

اگرچه چشم انداز ایالات متحده همچنان در نوسان است، بسیاری از معامله گران بر این باورند که اقتصاد آمریکای شمالی در اواخر امسال به سمت یک رکود دردناک پیش می رود و تحت فشار افزایش هزینه های استقراض خم می شود و نرخ وجوه فدرال رزرو در بالاترین حد خود از سال 2007 است. پیش بینی آینده با هیچ دقتی غیرممکن است، اما یک محیط رکودی باید تقاضای سوخت را به شدت کاهش دهد، حداقل در تئوری، افزایش یابد. در نظر گرفتن خطرات منفی برای کالاهای انرژی حساس به رشد آمریکا بزرگترین مصرف کننده نفت در جهان است.

بیشترین خوانده شده: نحوه تجارت نفت: استراتژی ها و نکات تجارت نفت خام

توصیه شده توسط دیگو کولمن

تجارت خود را با IG Client Sentiment Data بهبود دهید

آشفتگی مداوم بخش بانکی ایالات متحده، که برای اولین بار در ماه مارس شروع شد، یک منحنی دیگر را به چشم انداز پرتاب می کند. سرمایه گذاران نگران هستند که پیامدهای بحران شرایط اعتباری را در ماه های آینده سخت تر کند و بر فعالیت های اقتصادی تأثیر بگذارد. این می تواند سیر نزولی نفت را تقویت کند، به ویژه با توجه به اینکه تقاضا از سوی چین و تصمیم اخیر اوپک پلاس برای کاهش تولید هیچ تاثیر مثبت پایداری بر بازارهای انرژی نداشته است.

از نظر تحلیل تکنیکال، قیمت نفت در 24 ساعت گذشته از دو سطح حمایتی مهم عبور کرده است: اولی نزدیک به 71.50 دلار و دومی تقریباً 70.00 دلار. این شکست های نزولی، که سرعت فروش را تقویت کرده است، ممکن است به زودی زمینه را برای آزمایش مجدد منطقه 66.25 دلاری فراهم کند. روی ضعف بیشتر، تمرکز به پایین‌ترین سطح سال 2023 تغییر خواهد کرد.

در صورت بازگشت صعودی، مقاومت اولیه در سطح روانی 70.00 دلار ظاهر می شود. اجرای موفقیت آمیز بالای این مانع می تواند خریداران جدیدی را به بازار جذب کند و شرایط مناسبی را برای بازگشت به 71.75 دلار ایجاد کند.

نمودار فنی معاملات آتی نفت خام

تصویری حاوی اسکرین شات، خط، نمودار، شرح طرح به طور خودکار تولید می شود

نمودار آتی نفت خام با استفاده از TradingView تهیه شده است

منبع