قبل از درآمدهای نتفلیکس، تسلا، هفته را برای سهام بسازید یا شکست دهید


پیش بینی S&P 500:

  • S&P 500 هفته را در حالی آغاز می کند که با احساسات مثبت پس از نتایج دلگرم کننده بانک ها در جمعه گذشته حمایت می شود
  • تمرکز این هفته بر درآمد غول های فناوری نتفلیکس و تسلا خواهد بود
  • این مقاله به سطوح فنی کلیدی S&P 500 برای تماشا در روزها و هفته های آینده می پردازد

توصیه شده توسط دیگو کولمن

پیش بینی سهام رایگان خود را دریافت کنید

بیشترین خوانده شده: سوخت بازیابی طلا در آستانه خرده فروشی در ایالات متحده تمام می شود. اکنون XAU/USD چیست؟

S&P 500 در روز دوشنبه کمی بالاتر معامله شد، که از یک روحیه مثبت به دنبال نتایج خوش خیم شرکت ها از موسسات وام دهی بزرگ قبل از آخر هفته و نشانه هایی مبنی بر اینکه اقتصاد ایالات متحده ممکن است در مسیر اجتناب از فرود سخت باشد، حمایت می شود.

در بسته شدن بازار، شاخص حدود 0.4 درصد افزایش یافت و به 4522 رسید و به بهترین قیمت پایانی خود در سال رسید، در حالی که سهام فناوری و مالی در وال استریت پیشرو بودند و شرکت‌های آب و برق و اسامی املاک و مستغلات روند صعودی را کاهش دادند.

بانک‌های بزرگی مانند جی‌پی مورگان و ولز فارگو، علی‌رغم پس‌زمینه سخت، در سه‌ماهه گذشته سودهای سنگینی را ثبت کردند. رهنمودهای مدیریت نیز سازنده بود و نشان داد که ممکن است بدترین شرایط به پایان برسد و با ادامه روند کاهشی تورم، اقتصاد در حال تثبیت است.

برای اینکه احساسات مثبت باقی بماند، شرکت های آمریکایی باید به ارائه نتایج قوی، به ویژه آنهایی که در بخش فناوری هستند، ادامه دهند. با این اوصاف، روز چهارشنبه، زمانی که نتفلیکس و تسلا اعداد سه ماهه خود را معرفی کنند، یک آزمون تورنسل کلیدی برگزار خواهد شد.

امسال، سهام‌های فناوری به دلیل جنون هوش مصنوعی به شدت افزایش یافته و دوباره رتبه‌بندی شده‌اند. این شرکت‌ها برای توجیه ارزش‌گذاری‌های ممتاز و حفظ عملکرد خود، باید انعطاف‌پذیری سود را نشان دهند و بتوانند حاشیه سود خود را افزایش دهند و در عین حال سودهای بالا و پایین خود را افزایش دهند.

برای Netflix (NFLX)، بازارها انتظار EPS 2.84 دلاری با درآمد 8.27 میلیارد دلاری را دارند. برای تسلا (TSLA)، تحلیلگران EPS 0.79 دلار با فروش 24.29 میلیارد دلار پیش بینی می کنند. برای لیست جامعی از شرکت هایی که نتایج را در روزها و هفته های آینده اعلام می کنند، تقویم درآمد DailyFX را بررسی کنید.

image1.png

منبع: تقویم درآمد DailyFX

اگر درآمدها و پیش‌بینی‌های آینده‌نگر نتوانند سرمایه‌گذاران را تحت تأثیر قرار دهند، افزایش اخیر سهام می‌تواند قدرت خود را از دست بدهد و زمینه را برای یک اصلاح متوسط ​​فراهم کند. این یک ریسک برای S&P 500 و Nasdaq 100 است که نباید با پیشرفت فصل سود سه ماهه دوم نادیده گرفته شود.
از مشتریان هستند خالص طولانی
از مشتریان هستند خالص کوتاه

تغییر در

بلندها

شلوار کوتاه

OI

روزانه 14% 4% 7%
هفتگی -7٪ 8% 3%

S&P 500 TECHNICAL Analysis

اگر S&P 500 بتواند پیشروی خود را گسترش دهد، مقاومت اولیه در 4600 ظاهر می شود، در نزدیکی مرز بالایی یک کانال صعودی کوتاه مدت. اگر گاوها موفق شوند قیمت ها را به بالای این مانع برسانند، می توانیم شاهد حرکت به سمت 4635، بالاترین قیمت مارس 2022 باشیم.

در سوی دیگر، اگر شاخص معکوس به پایین تر شود و شروع به نزول کند، اولین حمایتی که در نظر گرفته می شود نزدیک به سطح روانی 4500 قرار می گیرد و پس از آن 4415 و 4365 قرار می گیرد.

نمودار فنی S&P 500

تصویری از صفحه نمایش رایانه توضیحات به طور خودکار تولید شد

نمودار آتی S&P 500 با استفاده از TradingView تهیه شد

منبع