فدرال رزرو در ماه ژوئیه FOMC نرخ ها را 75 امتیاز افزایش داد تا برای مقابله با تورم مبارزه کند.


نکات کلیدی FOMC:

  • فدرال رزرو مطابق با انتظارات بازار، نرخ وجوه فدرال را 75 واحد پایه به 2.25٪ – 2.50٪ افزایش می دهد.
  • بیانیه FOMC این راهنمایی را حفظ می کند که افزایش مستمر در محدوده هدف مناسب خواهد بود، نشانه ای از افزایش بیشتر در افق است.
  • با نشست سیاست پولی جولای در آینه دید عقب، همه نگاه ها به گزارش تولید ناخالص داخلی سه ماهه دوم ایالات متحده در روز پنجشنبه خواهد بود.

بیشترین خوانده شده: چشم انداز فنی S&P 500 و Nasdaq 100 – رالی بازیابی هنوز زمان دارد

پست اصلی در 2:05 بعد از ظهر به وقت شرقی

فدرال رزرو در نشست سیاست پولی خود در ماه ژوئیه گام تهاجمی دیگری در مبارزه با نیروهای تورمی افسارگسیخته برداشت. در پایان این گردهمایی دو روزه در روز چهارشنبه، بانک مرکزی آمریکا با تصمیم به اتفاق آرا به این رای داد نرخ بهره معیار خود را سه چهارم درصد افزایش دهد به دامنه ای بین 2.25٪ و 2.50٪، مطابق با افزایش ژوئن و برآورده کردن انتظارات اجماع.

پس از تعدیل بار جلویی امروز، FOMC از ماه مارس در مجموع 225 نقطه پایه انقباض را ارائه کرده است، که یکی از جنگ‌طلبانه‌ترین چرخه‌های عادی سازی در دهه‌های اخیر، بین افزایش نرخ و کوچک شدن ترازنامه را آغاز کرده است. اقدامات قاطعانه اجرا شده تا به امروز همچنین نشان دهنده سیگنال روشنی است مبنی بر اینکه سیاست گذاران در تعهد خود برای بازگرداندن ثبات قیمت مصمم باقی می مانند و مایل به تحمل برخی دردسرهای اقتصادی برای انجام بخشی گریزان از مأموریت دوگانه خود هستند: دستیابی به نرخ تورمی که به طور متوسط ​​2 درصد در طول زمان باشد.

مربوط: بانک‌های مرکزی و سیاست پولی – بانک‌های مرکزی چگونه سیاست‌گذاری را تعیین می‌کنند

هنگامی که فدرال رزرو از طریق ابزارهای متعارف و غیر متعارف، مسکن را خارج می کند، وام گرفتن پول برای مصرف کنندگان و مشاغل گران تر می شود، وضعیتی که تقاضای کل را در اقتصاد کاهش می دهد. تقاضای ضعیف، به نوبه خود، فشار نزولی بر قیمت های کلی وارد می کند و به تورم اجازه تعدیل می دهد.

اگرچه FOMC چندین بار نرخ ها را افزایش داده و شروع به کاهش اندازه پرتفوی خود کرده است تا شرایط را کاهش دهد، کاهش تورم از چنین سطوح بالایی ممکن است در نهایت به افزایش شدید بیکاری و رکود نیاز داشته باشد، حداقل طبق کتاب بازی تاریخی. در حالی که شرایط مالی کلی در ماه‌های اخیر به‌طور واضح کمتر از رشد حمایت می‌کند، نرخ بیکاری به سختی کاهش یافته است، و این نشان می‌دهد که هنوز کارهایی برای انجام دادن از نظر انقباضات پولی وجود دارد تا شاخص‌های شاخص شاخص قیمت بالای چهار دهه (9.1 درصد سالانه در سال) مهار شود. ژوئن).

ممکن است برای شما جالب باشد: سیاست و بانک‌های مرکزی چگونه بر بازارهای FX تأثیر می‌گذارند؟

بیانیه FOMC

بیانیه FOMC نسبت به ماه گذشته دیدگاه خوشبینانه تری نسبت به اقتصاد داشت و هشدار داد که شاخص های تولید و هزینه کاهش یافته است، اگرچه نگرانی ها در مورد کندی رشد با اظهارنظرهای مثبت مبنی بر قوی بودن بازار کار خنثی شد.

در مورد قیمت‌های مصرف‌کننده، فدرال رزرو خاطرنشان کرد که CPI همچنان بالاست که منعکس‌کننده هزینه‌های انرژی بالاتر و عدم تعادل عرضه و تقاضا است، و خاطرنشان کرد که بانک همچنان به ریسک‌های تورمی توجه دارد.

در زمینه سیاست پولی، FOMC همان دستورالعمل های پیشین را حفظ کرد که نشان می دهد افزایش مداوم در محدوده هدف مناسب خواهد بود. این نشان می‌دهد که سیاست‌گذاران هزینه‌های استقراض را بالاتر از سطح خنثی، که گمان می‌رود حدود 2.5 درصد باشد، افزایش خواهند داد و در ماه‌های آینده به مناطق محدودکننده خواهند رسید.

منتظر تحلیل بازار و کنفرانس مطبوعاتی رئیس پاول باشید.

حالا چی؟

با نشست جولای FOMC در آینه دید عقب، همه نگاه ها به داده های تولید ناخالص داخلی ایالات متحده خواهد بود که صبح پنجشنبه منتشر می شود. در حالی که این یک گزارش عقب مانده است، اما می تواند بینش ارزشمندی در مورد مصرف و چگونگی مقاومت خانوارهای آمریکایی در مواجهه با تورم بالا و کاهش درآمد واقعی ارائه دهد.

انتظار می رود تولید ناخالص داخلی سه ماهه دوم به صورت سالانه 0.5 درصد افزایش یابد، پس از افت 1.6 درصدی در طول سه ماه اول سال، اگرچه چندین شرکت مالی وال استریت پیش بینی می کنند که یک انقباض دیگر وجود داشته باشد. دو سه ماهه متوالی رشد منفی تولید ناخالص داخلی به طور غیررسمی به عنوان رکود فنی نامیده می شود، اما دفتر ملی تحقیقات اقتصادی (NBER) توصیف گسترده تری دارد.

برای NBER، “رکود شامل کاهش قابل توجهی در فعالیت اقتصادی است که در سراسر اقتصاد پخش می شود و بیش از چند ماه طول می کشد”. با توجه به اینکه بازار کار همچنان در حال ایجاد شغل در یک کلیپ قوی است و انقباض تولید ناخالص داخلی در سه ماهه اول توسط موجودی ها و عوامل خارجی توضیح داده شده است، اقتصاد ایالات متحده ممکن است هنوز با تعریف دولت در رکود نباشد.

ابزارهای آموزشی برای تاجران

  • آیا تازه شروع کرده اید؟ دانلود راهنمای مبتدیان برای معامله گران FX
  • آیا می خواهید درباره شخصیت تجاری خود بیشتر بدانید؟ در مسابقه DailyFX شرکت کنید و بدانید
  • داده های موقعیت یابی مشتری IG اطلاعات ارزشمندی را در مورد احساسات بازار ارائه می دهد. راهنمای رایگان خود را در مورد نحوه استفاده از این اندیکاتور معاملاتی قدرتمند از اینجا دریافت کنید.

— نوشته شده توسط دیگو کولمن، استراتژیست بازار برای DailyFX

منبع