سخنرانان بانک مرکزی اروپا نتوانستند یورو را افزایش دهند زیرا نگرانی های سقف بدهی ایالات متحده افزایش می یابد


تجزیه و تحلیل EUR/USD و نکات صحبت

  • اعتقاد صعودی به یورو/دلار در حال کاهش است زیرا تأثیرات ایالات متحده اشتهای بازار را دیکته می کند.
  • سخنان PPI ایالات متحده، فدرال رزرو و ECB امروز بر تقویم غالب خواهند بود.
  • آیا شکست کانال صعودی برقرار است؟

توصیه شده توسط وارن ونکتاس

پیش بینی یورو رایگان خود را دریافت کنید

پیشینه اساسی یورو

با احیای دلار، سودهای دیروز یورو امروز صبح کاهش یافت. علیرغم کاهش CPI ایالات متحده مطابق با انتظارات و حمایت از کاهش تقریباً 3 نرخ بهره تا پایان سال (قیمت گذاری در بازار پول)، به دلیل عدم اعتماد به مذاکرات سقف بدهی ایالات متحده، احساسات ریسک ضعیف شده است. بنابراین، پناهگاه امن دلار آمریکا حمایتی را در برابر یورو به دست آورده است و می‌تواند کفی برای یورو/دلار آمریکا تا زمانی که تصمیم محقق شود، فراهم کند.

منطقه یورو امروز به دنبال افزایش مقامات بانک مرکزی اروپا (ECB) در تقویم اقتصادی سبکی برای منطقه است. منتظر اظهارنظرهای جنگ طلبانه تری به خصوص از سوی اشنابل از بانک مرکزی اروپا باشید. با این حال، همانطور که دیروز دیدیم، هیچ پیگیری واقعی از دستورالعمل بانک مرکزی اروپا وجود نداشت. نشست اروپا با اشاره به تورم چسبنده و نیاز به نرخ های بالاتر برای بلندتر – اما بار دیگر ترجمه نشده است، در حال حاضر آغاز شده است.

هوشمندتر تجارت کنید – برای خبرنامه DailyFX ثبت نام کنید

نظرات بازار به موقع و قانع کننده را از تیم DailyFX دریافت کنید

مشترک شدن در خبرنامه

داده‌های CPI و PPI چین پیش‌بینی‌های خود را در طول جلسه آسیایی از دست دادند و از آن زمان احساسات ریسک را کاهش دادند. نگرانی ها در مورد رشد اقتصادی چین و تقاضای محلی بر یورو تاثیر گذاشته است و بنابراین ریسک گریزی از موضوع سقف بدهی ایالات متحده را تشدید کرده است.

بعداً امروز (به تقویم اقتصادی زیر مراجعه کنید)، PPI ایالات متحده در کنار داده‌های مربوط به ادعاهای بیکاری مورد توجه قرار خواهد گرفت و سپس والر و کشکاری اعضای FOMC قرار خواهند گرفت.

تقویم اقتصادی یورو/دلار آمریکا

image1.pngimage2.png

منبع: تقویم اقتصادی DailyFX

تجزیه و تحلیل فنی

نمودار روزانه EUR/USD

image3.png

نمودار تهیه شده توسط وارن ونکتاس، IG

قیمت روزانه یورو/دلار آمریکا به زیر کانال صعودی (سیاه) شکسته شده است و بسته شدن شمع روزانه زیر این سطح می‌تواند باعث فروش بیشتر یورو شود. این مشروط به عوامل ایالات متحده خواهد بود (رهنمود سقف بدهی اولیه) به همین دلیل است که شاخص قدرت نسبی (RSI) منعکس کننده تردید است.

سطوح مقاومت:

  • 1.1185
  • 1.1096/مقاومت کانال
  • 1.1000
  • پشتیبانی کانال

سطوح پشتیبانی:

  • 1.0900
  • میانگین متحرک 50 روزه (زرد)

داده های احساس مشتری IG: مختلط

IGCS نشان می دهد که معامله گران خرده فروشی در حال حاضر هستند بلند در EUR/USD، با 51% معامله گرانی که در حال حاضر موقعیت های خرید دارند (تا لحظه نگارش این مقاله). در DailyFX ما معمولاً دیدگاهی مخالف نسبت به احساسات جمعیت داریم، اما به دلیل تغییرات اخیر در موقعیت‌های بلند و کوتاه، به یک رویکرد محتاطانه کوتاه‌مدت می‌رسیم.

با وارنون توییتر تماس بگیرید و دنبال کنید:@WVenketas

منبع