رویکردهای فروش نقره ای منطقه پشتیبانی


تحلیل تکنیکال نقره

  • با وجود افزایش فروش در هفته گذشته، روند صعودی بلندمدت دست نخورده باقی می ماند.
  • 23.20 به عنوان یک منطقه تلاقی مهم حمایت ظاهر می شود، RSI نزدیک به فروش بیش از حد است
  • تجزیه و تحلیل در این مقاله از الگوهای نمودار و کلید حمایت و مقاومت سطوح برای اطلاعات بیشتر به جامع ما مراجعه کنید کتابخانه آموزش و پرورش

توصیه شده توسط ریچارد اسنو

ایجاد اعتماد در معاملات

با وجود فروش اخیر، روند صعودی بلندمدت دست نخورده باقی می ماند

قیمت نقره تحت فروش قابل توجهی قرار گرفته است که از پایان هفته گذشته آغاز شد و تا این هفته ادامه دارد، اگرچه با سرعت بسیار کمتری. قیمت نقره تا حد زیادی از قیمت طلا پیروی می کرد، اما کاهش اخیر در هر دو کالا باعث شد که نقره بدتر شود. کاهش هفته گذشته برای فلز نقره 4.8 درصد بود در حالی که کاهش طلا تنها 1.36 درصد بود که شاید نشان دهنده جذابیت برتر فلز زرد در پناهگاه امن باشد.

نمودار هفتگی زیر علائم اولیه بلاتکلیفی را در اصلاح فیبوناچی 50 درصدی کاهش عمده 2021 تا 2022 در 23.83 نشان می دهد. عمل قیمت در محدوده صعودی باقی می ماند که تا حد زیادی شامل حرکت صعودی بود. حرکت نزولی بیشتر، 23.20 را به عنوان تقاطع سطح زیرین چنگال و نقطه محوری ثابت شده که به اکتبر سال گذشته بازمی‌گردد، در کانون توجه قرار می‌دهد.

نمودار هفتگی نقره ای

image1.png

منبع: TradingView تهیه شده توسط ریچارد اسنو

نمودار روزانه جزئیات بیشتری را به حرکت نزولی اخیر اضافه می کند و کاهش حرکت نزولی را آشکار می کند. هنگامی که 23.20 مورد توجه نزولی قرار می گیرد و در صورت کاهش سرعت و معکوس شدن قیمت، 24.85 به عنوان مهم ترین سطح مقاومت ظاهر می شود. با توجه به اینکه RSI هنوز به محدوده فروش بیش از حد خود نرسیده است، همچنان می‌توانیم شاهد فروش بیشتر در آینده باشیم.

نمودار روزانه نقره ای

image2.png

منبع: TradingView تهیه شده توسط ریچارد اسنو

هوشمندتر تجارت کنید – برای خبرنامه DailyFX ثبت نام کنید

نظرات بازار به موقع و قانع کننده را از تیم DailyFX دریافت کنید

مشترک شدن در خبرنامه

— نوشته ریچارد اسنو برای DailyFX.com

با ریچارد در توییتر تماس بگیرید و دنبال کنید: @RichardSnowFX

منبع