رقص دلار آمریکا در حمایت افقی قبل از تصمیم فدرال رزرو در هفته آینده


توصیه شده توسط دیگو کولمن

پیش بینی دلار رایگان خود را دریافت کنید

چشم انداز دلار آمریکا:

  • این دلار آمریکا در هفته های اخیر به طور قابل توجهی کاهش یافته است، به طوری که شاخص DXY در زمان نگارش این مقاله به پایین ترین حد سالانه نزدیک شده است
  • در صورتی که فدرال رزرو در نشست جولای خود موضع کمتر تهاجمی اتخاذ کند، دوره ضعف می تواند طولانی شود.
  • این FOMC انتظار می رود نرخ ها را 25 واحد پایه افزایش دهد، اما بازارها بیشتر بر روی راهنمایی تمرکز خواهند کرد

بیشترین خوانده شده: تنظیمات ین ژاپن: پشتیبانی فیبوناچی آغوش USD/JPY، مقاومت کلید چشمی EUR/JPY

دلار آمریکا، همانطور که با شاخص DXY اندازه گیری شد، در نیمه اول ماه به شدت کاهش یافت، اما در چند جلسه معاملاتی گذشته پس از رکود در حمایت فنی در اطراف سطح روانی 100.00، قانع نشد.

ادغام می تواند در روزهای آینده ادامه یابد زیرا معامله گران به دنبال کاتالیزورهای جدید در بازار هستند، اما هفته آینده ممکن است شاهد یک حرکت جهت دار قاطع باشیم، زیرا فدرال رزرو قرار است نشست سیاست پولی خود را در ماه جولای اعلام کند.

دیده می شود که FOMC چرخه عادی سازی خود را پس از یک مکث کوتاه از سر می گیرد و نرخ ها را با یک چهارم افزایش به 5.25٪ -5.50٪ می رساند. این تعدیل آتی در موضع سیاست کاملاً قیمت گذاری شده است، بنابراین معامله گران باید در درجه اول روی راهنمایی های آینده تمرکز کنند.

مربوط: نحوه معامله با شاخص دلار آمریکا – استراتژی ها و نکات معاملاتی

توصیه شده توسط دیگو کولمن

پیش بینی فرصت های تجارت برتر رایگان خود را دریافت کنید

ماه گذشته، بانک مرکزی ایالات متحده آمادگی خود را برای اجرای 50 واحد انقباض بیشتر در نیمه دوم سال اعلام کرد، اما تضعیف سریع فشارهای قیمتی در اقتصاد ممکن است موضع نرم‌تری را ایجاب کند.

اگر سیاست‌گذاران رویکردی کمتر تندروانه را بپذیرند یا نشانه‌هایی مبنی بر پایان کمپین کوهپیمایی‌شان نشان دهند، دلار آمریکا احتمالاً سقوط اخیر خود را افزایش می‌دهد، زیرا معامله‌گران شروع به موضع‌گیری برای یک چرخش کامل می‌کنند. این می تواند به معنای زیان سنگین برای شاخص DXY باشد.

از نقطه نظر فنی، DXY در بالای یک منطقه مهم حمایتی قرار دارد که از 99.40 تا 99.60 پس از فروش این ماه ادامه دارد. اگر خرس‌ها در کوتاه‌مدت بتوانند قیمت‌ها را به پایین‌تر از این کف برسانند، می‌توانیم شاهد رکود به سمت 97.70 در تابستان باشیم.

برعکس، اگر خریداران مجدداً کنترل خود را به دست آورند و یک معکوس صعودی ایجاد کنند، مقاومت سربار در 100.75 قرار می گیرد. پیلوت موفقیت آمیز بالای این مانع می تواند فشار صعودی را تقویت کند و زمینه را برای یک رالی به سمت علامت روانی 102.00 فراهم کند.

توصیه شده توسط دیگو کولمن

تجارت خود را با IG Client Sentiment Data بهبود دهید

نمودار فنی دلار آمریکا (DXY).

یک عکس از صفحه نمایش یک نمودار توضیحات به طور خودکار تولید می شود

نمودار دلار آمریکا (DXY) با استفاده از TradingView تهیه شد

منبع