رشد سه ماهه اول (GDP) ایالات متحده ناامید کننده است، دلار آمریکا پس از انتشار افزایش یافته است


قیمت، نمودار و تحلیل دلار آمریکا (DXY).

  • رشد اقتصاد ایالات متحده در سه ماهه اول 1.1 درصد در مقایسه با انتظارات 2 درصدی بود.
  • دلار آمریکا بالاتر می رود اما در کل ضعیف باقی می ماند.

توصیه شده توسط Nick Cawley

پیش بینی دلار رایگان خود را دریافت کنید

بر اساس آخرین داده های دفتر تحلیل اقتصادی ایالات متحده (BEA)، اقتصاد ایالات متحده در سه ماهه اول 1.1 درصد رشد کرد و انتظارات 2 درصدی را از دست داد. اقتصاد ایالات متحده در سه ماهه چهارم 2022 2.6 درصد رشد کرد. به گفته BEA، «در مقایسه با سه ماهه چهارم، کاهش تولید ناخالص داخلی واقعی در سه ماهه اول عمدتاً منعکس کننده کاهش سرمایه گذاری موجودی خصوصی و کاهش سرعت سرمایه گذاری ثابت غیر مسکونی بود. این تحرکات تا حدی با تسریع در هزینه های مصرف کننده، افزایش صادرات، و کاهش کمتر در سرمایه گذاری ثابت مسکونی جبران شد. واردات پیدا شد.

دومین برآورد تولید ناخالص داخلی سه ماهه اول ایالات متحده در 25 مه منتشر خواهد شد.

گزارش کامل تولید ناخالص داخلی سه ماهه اول (BEA)

در حالی که رشد کمتر شد، تورم با نگاه اول به قیمت Core PCE افزایش یافت و به 4.9% رسید در مقایسه با پیش‌بینی 4.7% و 4.4% در سه ماهه قبل.

image1.png

برای همه انتشار داده‌های متحرک بازار و رویدادهای اقتصادی، زمان واقعی را ببینید تقویم DailyFX

در روز جمعه، آخرین نگاه به تورم ایالات متحده در ساعت 13:30 بریتانیا با انتشار معیار ترجیحی فدرال رزرو از فشارهای قیمتی ایالات متحده، یعنی شاخص اصلی قیمت PCE (مارس) به نمایش در خواهد آمد. داده‌های رشد و قیمت‌های امروز و انتشار تورم فردا که به دقت تحت نظارت قرار گرفته‌اند، نقش زیادی در شکل‌دهی به تصمیم نرخ FOMC در هفته آینده خواهند داشت، در حالی که بازار در حال حاضر با افزایش ۲۵ نقطه‌ای به ۵۰۰ تا ۵۲۵ قیمت‌گذاری می‌کند. سپس قیمت گذاری فعلی بازار پیش بینی می کند که بانک مرکزی ایالات متحده افزایش نرخ بهره را قبل از شروع چرخه کاهش نرخ در پایان سه ماهه سوم متوقف خواهد کرد.

image2.png

توصیه شده توسط Nick Cawley

معاملات فارکس نیوز: استراتژی

دلار آمریکا با کمک داده های PCE افزایش یافت، اما همچنان در میان مدت روند نزولی دارد. شکستن از میانگین متحرک ساده 20 روزه برای دلار دشوار است و احتمالا تا زمان انتشار داده های روز جمعه به همین منوال باقی خواهد ماند.

نمودار قیمت روزانه دلار آمریکا (DXY) – 27 آوریل 2023

image3.png

نمودار از طریق TradingView

نظر شما در مورد دلار آمریکا – صعودی یا نزولی؟؟ شما می توانید از طریق فرم در انتهای این مقاله به ما اطلاع دهید یا می توانید از طریق توییتر با نویسنده تماس بگیرید @nickcawley1.

منبع