رشد داوجونز و S&P 500 با کاهش نوسانات بخش بانکی پیش از فدرال رزرو


داوجونز، اس اند پی 500 – بازار آسیا پاسیفیک باز:

  • نزدک/داو این نسبت از زمان فروپاشی SVB بیشترین کاهش را دارد
  • خنک کننده بانک نوسان شرکت ها 25bps فدرال رزرو افزایش نرخ شرط بندی
  • داو و S&P 500 سطوح پشتیبانی کلیدی تقویت شده

توصیه شده توسط دانیل دوبروفسکی

ویژگی های معامله گران موفق

خلاصه بازار آسیا و اقیانوسیه – نوسانات بازار آرام می شود

داوجونز روز دوشنبه 1.2 درصد رشد کرد در حالی که S&P 500 + 0.89 درصد و نزدک + 0.39 درصد رشد کردند. در واقع، آن بود بهترین روز برای داو مبتنی بر تراشه آبی در مقابل نزدک با تکنولوژی سنگین از زمان سقوط بانک سیلیکون ولی در 8 مارس. در نشانه‌ای از نوسانات خنک‌کننده، «سنج ترس» بازار VIX 5.25 درصد کاهش یافت و در یک نقطه تا 13.5 درصد افزایش یافت.

نگاهی دقیق‌تر به ابزار CME FedWatch نشان می‌دهد که بازارها به احتمال توقف فشرده شدن فدرال رزرو در این هفته ادامه دادند. اکنون، این سنج حدود 75 درصد احتمال افزایش 25 امتیازی نرخ را نشان می دهد. به گزارش بلومبرگ، بانک های مرکزی در سراسر جهان به دنبال تلاش مشترک با فدرال رزرو برای سهولت دسترسی به منابع دلار آمریکا، شاهد کاهش قیمت دلار نبودند.

به نظر می رسد که این یک نشانه دلگرم کننده قبل از تصمیم مورد انتظار نرخ بهره و کنفرانس مطبوعاتی رئیس جروم پاول باشد. ریسک رویدادهای اقتصادی کلیدی به ویژه در جلسه معاملاتی روز سه‌شنبه آسیا و اقیانوسیه وجود ندارد و در را برای معامله‌گران باز می‌کند تا از کاهش نوسانات لذت ببرند. این ممکن است به تقویت کوتاه مدت شاخص ها و دلار استرالیا وابسته به احساسات اجازه دهد.

تحلیل تکنیکال داو جونز

در نمودار روزانه، داو جونز یک بار دیگر نتوانست از منطقه حمایتی بحرانی 32017 – 31738 عبور کند و آن را بیشتر تقویت کرد. این به عنوان کف یک کانال در حال سقوط نیز نگه داشته شده است. مقاومت فوری سطح اصلاحی فیبوناچی 38.2% در 32709 است.

هوشمندتر تجارت کنید – برای خبرنامه DailyFX ثبت نام کنید

نظرات بازار به موقع و قانع کننده را از تیم DailyFX دریافت کنید

مشترک شدن در خبرنامه

تحلیل تکنیکال داو جونز

نمودار ایجاد شده در TradingView

تجزیه و تحلیل فنی S&P 500

S&P 500 نتوانست از سطح 38.2% فیبوناچی اصلاحی در 3938 افت کند که به نظر می رسد حمایت فوری باشد. در حال حاضر، این شاخص در محدوده کانال نزولی کوتاه مدت معامله می شود. مقاومت فوری سقف نمودار روزانه زیر است.

تجزیه و تحلیل فنی S&P 500

نمودار ایجاد شده در TradingView

— نوشته شده توسط دانیل دوبروفسکی، استراتژیست ارشد DailyFX.com

برای تماس با دانیل، او را در توییتر دنبال کنید:@ddubrovskyFX

منبع