رالی امداد XAG/USD با ضعف دلار تقویت شد


نقاط صحبت نقره (XAG/USD).

توصیه شده توسط Tammy Da Costa

پیش بینی دلار رایگان خود را دریافت کنید

افزایش قیمت نقره قبل از ریسک رویدادهای آینده

قیمت نقره پس از یک رکود بی رحمانه که منجر به کاهش 1.59 درصدی دیروز شد، بازگشته است. با توجه به اینکه قرارداد آتی در حال حاضر بیش از 1.00 درصد از این زیان ها را بازیابی می کند، ضعف دلار در برابر تولید ناخالص داخلی و داده های تورم این هفته ضرر را محدود کرده است.

image1.png

برای همه رویدادهای متحرک بازار و انتشار داده ها، به زمان واقعی مراجعه کنید تقویم DailyFX

علیرغم اینکه بانک مرکزی اروپا (بانک مرکزی اروپا) و فدرال رزرو قصد خود برای ادامه افزایش نرخ بهره را تکرار کردند، کاهش پیش‌بینی‌های رشد باعث افزایش تقاضا برای فلزات امن شده است.

با توجه به اینکه نقره و طلا هر دو به عنوان پوششی در برابر تورم شهرت دارند، انتظارات برای کاهش سرعت انقباضات، روایت تندرو بیان شده توسط بانک های مرکزی را تحت الشعاع قرار داده است.

توصیه شده توسط Tammy Da Costa

معاملات فارکس نیوز: استراتژی

تحلیل تکنیکال نقره (XAG/USD).

پس از یک آزمون مجدد مختصر اصلاحی فیبوناچی 61.8% از حرکت 2008 – 2011 در 24.220، XAG/USD در اوایل ژانویه به 24.775 رسید. اگرچه گاوها در هفته گذشته تلاش کردند تا این سطح را پس بگیرند، اما رد بالاترین قیمت 17 ژانویه 24.670 مجبور شد. پایین تر

نمودار هفتگی نقره (XAG/USD).

تصویری حاوی متن، آسمان، اسکرین شات، خط توضیحات به طور خودکار تولید می‌شود

نمودار تهیه شده توسط تامی دا کوستا با استفاده از TradingView

از آنجایی که سطح فیبوناچی فوق الذکر به حمایت و مقاومت برای حرکت کوتاه مدت ادامه می دهد، قیمت ها قبل از حرکت به سمت پایین به بالاترین سطح 24.295 رسیدند.

در حالی که فروشندگان از این فرصت استفاده کردند و قیمت ها را به زیر سطح حمایت روانی در ساعت 23.00 رساندند، MA 50 روزه به کاهش حرکت نزولی کمک کرد.

تلافی سریع گاوها برای بالا بردن نقره منجر به ظاهر شدن یک فتیله بلند پایین روی شمع دیروز شد. این نشان می دهد که هم سطح روانشناختی و هم میانگین متحرک احتمالاً به عنوان پشتیبان کلیدی (حداقل در حال حاضر) باقی خواهند ماند.

نمودار روزانه نقره ای (XAG/USD).

نمودار، شرح هیستوگرام به طور خودکار تولید می شود

نمودار تهیه شده توسط تامی دا کوستا با استفاده از TradingView

سطوح فنی نقره ای (XAG/USD).

با نگاهی به آینده، نگه داشتن بالاتر از 23.00 و بالاتر از 23.740 مارس 2021 می تواند ادامه صعودی به سمت مقاومت روانی در 24.00 دلار را امکان پذیر کند. بالاتر از آن، گاوها باید سطح 24.220 Fib را پاک کنند که می تواند راه را برای حرکت به سمت سطح هفته گذشته باز کند. بالاترین 24.670.

– نوشته تامی دا کوستا، تحلیلگر DailyFX.com

با تامی در توییتر تماس بگیرید و دنبال کنید: @Tams707

منبع