دلار استرالیا بر روی داده های شغلی به عنوان اقدام RBA چشم بازار کاهش یافت. آیا AUD/USD رالی خواهد شد؟


دلار استرالیا، AUD/USD، RBA، NZD/USD، RBNZ، FED -نقاط صحبت

  • دلار استرالیا در یک گزارش شغلی خوب، مقداری از زمین های از دست رفته را بازیابی کرده است
  • شماره گیری به آرامی به سمت افزایش 0.50٪ توسط RBA در ماه آینده کلیک کرد
  • چرخش دلار آمریکا همچنان بر بازارها تأثیر می گذارد. کجا برای AUD/USD؟

توصیه شده توسط دانیل مک کارتی

معاملات فارکس نیوز: استراتژی

دلار استرالیا در ابتدا کاهش یافت و سپس پس از گزارش مشاغل امروز افزایش یافت و احتمال افزایش 50 امتیازی RBA در نشست بعدی آنها در ماه اکتبر کمی افزایش یافت.

نرخ بیکاری در ماه اوت در مقابل 3.4 درصد پیش‌بینی‌های قبلی به 3.5 درصد افزایش یافت.

تغییر کلی اشتغال در ماه به جای 35 هزار مورد پیش بینی، 33.5 هزار نفر بود. اشتغال تمام وقت 58.8 هزار افزایش یافت، در حالی که 25.3 هزار شغل پاره وقت در ماه اوت از بین رفت.

نرخ مشارکت همانطور که انتظار می رفت 66.6% بود اما بالاتر از 66.4% قبل بود.

دلیل اقدام غیرعادی قیمت بلافاصله پس از عدد، گزارش نادرست آمار توسط بلومبرگ بود. ممکن است کسی در آنجا روزهای سختی را تجربه کند. فلش اولیه صفر شغل اضافه شده بود اما نرخ بیکاری درست در 3.5٪ بود.

با رفتن به داده ها، بازار آتی 34 نقطه پایه (bp) در نرخ ها توسط RBA قیمت گذاری شده در اکتبر افزایش یافت. داده های امروزی آن را به 35 جفت باز می رساند.

نمودار AUDUSD

نمودار ایجاد شده در TradingView

امروز در سایر نقاط منطقه، تولید ناخالص داخلی نیوزلند در سه ماهه دوم سه ماهه به میزان 1.7% رسید، بسیار بالاتر از پیش‌بینی‌های 1.0% و در مقابل 0.2% قبلی

تولید ناخالص داخلی سالانه نیوزیلند تا پایان جولای 0.4% به جای 0.0% پیش بینی شده و 1.2% قبل بود. به نظر می رسد که ضربان ثابت از افزایش 50 bp توسط RBNZ در جلسه بعدی آنها در 5 اکتبر حمایت می کند.

پیامدهای ناشی از افزایش نرخ CPI ایالات متحده در روز سه شنبه همچنان به بازارها نفوذ می کند. ارزهای مرتبط با کالا و رشد مانند استرالیا و کیوی ممکن است در معرض نوسانات قرار گیرند، زیرا بازار گمانه زنی می کند که فدرال رزرو در نشست هفته آینده خود تا چه حد جنگ طلب خواهد بود.

توصیه شده توسط دانیل مک کارتی

نحوه معامله AUD/USD

AUD/USD TECHNICAL Analysis

در آغاز هفته، AUD/USD یک خط روند نزولی را به چالش کشید، اما نتوانست بر آن غلبه کند و ممکن است به مقاومت خود ادامه دهد و در حال حاضر در 0.6840 تجزیه شده است.

این حرکت در پی گزارش CPI ایالات متحده در روز سه شنبه به زیر سه نقطه شکست در 0.6771، 0.6841 و 0.6859 شکست. این سطوح می توانند مقاومت ایجاد کنند.

این تغییر به پایین باعث ایجاد یک نزولی غرق سیو مناستیک. در عین حال، قیمت کمتر از میانگین‌های متحرک ساده کوتاه‌مدت، میان‌مدت و بلندمدت (SMA) است و همه SMA‌ها یک گرادیان منفی نشان می‌دهند. این ممکن است نشان دهد که حرکت نزولی می تواند تکامل یابد.

پایین ترین سطح دیروز 0.6705 بالاتر از پایین ترین سطح قبلی در 0.6699 و 0.6681 بود. هر سه پایین ترین سطح بالاتر از نقطه شکست در 0.6670 قرار دارند. این ممکن است یک منطقه پشتیبانی در ناحیه 0.6670 – 0.6705 ایجاد کند.

حرکت به زیر آن منطقه می تواند حرکت نزولی را تایید کند.

نمودار AUDUSD

نمودار ایجاد شده در TradingView

— نوشته شده توسط دانیل مک کارتی، استراتژیست برای DailyFX.com

برای تماس با دانیل، از بخش نظرات زیر استفاده کنید یا @DanMcCathyFX در توییترr

منبع