دلار استرالیا با داوجونز پس از فروش خرده فروشی در ایالات متحده کاهش یافت، برای AUD/USD کجا؟


دلار استرالیا، AUD/USD، خرده فروشی ایالات متحده، IGCS – جلسه توجیهی:

توصیه شده توسط دانیل دوبروفسکی

پیش بینی AUD رایگان خود را دریافت کنید

دلار استرالیا با ریسک پذیری کاهش می یابد

دلار استرالیا که با احساسات مرتبط است در روز سه شنبه نسبت به همتایان اصلی خود ضعیف عمل کرد. این در روزی بود که وال استریت بدتر شد. میانگین صنعتی داوجونز بیش از 1 درصد سقوط کرد زیرا سهام مواد و انرژی ضعیف عمل کردند. در همین حال، سهام فناوری اطلاعات بهتر عمل کرد. نزدک کامپوزیت تنها -0.18 درصد سقوط کرد.

نگاهی دقیق تر به عملکرد قیمت نشان داد که بازدهی خزانه داری ایالات متحده پس از داده های خرده فروشی قوی افزایش یافته است. در حالی که گیج کلی 0.4 درصد در مقایسه با اجماع + 0.8 درصد از دست رفته است، داده هایی که خرید خودرو و گاز را حذف می کنند، افزایش یافته است. دومی در 0.6% در مقایسه با +0.2% تخمین زده شد. به طور کلی، داده ها نشان می دهد که هزینه های آمریکا همچنان سالم است.

مصرف بزرگترین بخش تولید ناخالص داخلی ایالات متحده است. بنابراین، یک پایگاه مصرف کننده قوی احتمالاً به حمایت از رشد اقتصادی ادامه می دهد و نگرانی ها در مورد رکود را کاهش می دهد. به این ترتیب، افزایش بازده اوراق قرضه احتمالاً منعکس کننده ادامه قیمت گذاری معامله گران برای کاهش کوتاه مدت از سوی فدرال رزرو بود. هنگامی که احساسات بدتر شد، دلار استرالیا ریسک گریز آسیب دید.

تحلیل فنی دلار استرالیا

با نگاهی به نمودار روزانه، علیرغم ضعف در AUD/USD، جفت ارز در وضعیت تلفیقی باقی می ماند. قیمت‌ها اخیراً میانگین متحرک ساده 100 روزه (SMA) را رد کردند و پایین آمدند. تلفات بیشتر از طریق نقطه میانی سطح اصلاحی فیبوناچی در 0.6664، راه را برای بازدید مجدد از پایین ترین سطح مارس در 0.6568 باز می کند.

هوشمندتر تجارت کنید – برای خبرنامه DailyFX ثبت نام کنید

نظرات بازار به موقع و قانع کننده را از تیم DailyFX دریافت کنید

مشترک شدن در خبرنامه

نمودار روزانه AUD/USD

نمودار روزانه AUD/USD

نمودار ایجاد شده در TradingView

تحلیل احساسات دلار استرالیا

در همین حال، احساسات مشتری IG (IGCS) نشان می دهد که حدود 70 درصد از معامله گران خرده فروشی AUD/USD هستند. IGCS تمایل دارد به عنوان یک شاخص مخالف عمل کند. از آنجایی که بیشتر معامله گران تمایل به افزایش قیمت دارند، این نشان می دهد که قیمت ها ممکن است به کاهش خود ادامه دهند. این در حالی است که قرار گرفتن در معرض صعودی نسبت به دیروز و هفته گذشته به ترتیب 5.25 درصد و 33.69 درصد افزایش یافته است. با در نظر گرفتن این موضوع، تغییرات اخیر در قرار گرفتن نشان می دهد که ضررهای بیشتر ممکن است برای دلار استرالیا دردسرساز باشد.

تحلیل احساسات دلار استرالیا

— نوشته شده توسط دانیل دوبروفسکی، استراتژیست ارشد DailyFX.com

منبع