دلار آمریکا (DXY) در مقایسه با داده های اقتصادی وزن کمی تغییر کرد


قیمت، نمودار و تحلیل دلار آمریکا (DXY).

  • آخرین آمار رشد و تورم ایالات متحده در این هفته فاش شد.
  • فدرال رزرو قبل از نشست FOMC در 3 مه صحبت می کند.

توصیه شده توسط Nick Cawley

پیش بینی دلار رایگان خود را دریافت کنید

اولین نگاه به تولید ناخالص داخلی سه ماهه اول ایالات متحده و آخرین داده های Core PCE، نکات برجسته یک هفته شلوغ برای دلار آمریکا است، زیرا معامله گران خود را برای تصمیم گیری نرخ FOMC در هفته آینده آماده می کنند. بازارهای مالی در تاریخ 3 مه (به احتمال 86 درصد)، قبل از مکث مرکزی برای سه جلسه بعدی، 25 نقطه پایه نرخ را افزایش می دهند. کاهش نرخ اول در ایالات متحده در حال حاضر در نشست 1 نوامبر مشاهده می شود، اما ممکن است بسته به انتشارات اقتصادی این هفته تغییر کند. تا جلسه هفته آینده FOMC هیچ اظهارنظری از سوی فدرال رزرو وجود نخواهد داشت.

image1.png

برای همه انتشار داده‌های متحرک بازار و رویدادهای اقتصادی، زمان واقعی را ببینید تقویم DailyFX در حالی که جدید تقویم درآمد انتشارات جهانی این سه ماهه شرکت را برجسته می کند.

هوشمندتر تجارت کنید – برای خبرنامه DailyFX ثبت نام کنید

نظرات بازار به موقع و قانع کننده را از تیم DailyFX دریافت کنید

مشترک شدن در خبرنامه

بازده اسکناس و اوراق قرضه ایالات متحده امروز اندکی پایین تر است و اسکناس 3 ماهه T 4.96% ارائه شده است، از 5.09% در هفته گذشته، در حالی که خزانه داری 2 ساله ایالات متحده با 4.15% معامله می شود، نسبت به چهارشنبه گذشته 4.29% چند درصدی. بالاترین هفته بازده اسکناس‌های کوتاه‌مدت ایالات متحده اخیراً به دلیل انتظارات نرخ بالاتر و ترس از سقف قریب الوقوع بدهی ایالات متحده افزایش یافته است. منحنی 10 ساله/2 ساله ایالات متحده با 61 واحد مبنا معکوس شده است، سیگنالی که بازار انتظار دارد ایالات متحده در سال جاری وارد رکود شود.

اقدام فعلی قیمت دلار آمریکا محدود و محدود به یک محدوده معاملاتی کوتاه مدت است. دلار در حال آزمایش پشتیبانی در حدود 101.10 است و یک شکست در اینجا 101.00 و سپس ناحیه 100.40-100.60 را به عنوان سطوح بعدی پشتیبانی فنی مشاهده می کند. دلار آمریکا در روزهای اخیر تلاش های مکرری برای شکستن بالاتر از میانگین متحرک 20 روزه انجام داده است و شکست خورده است که نشان دهنده ضعف فعلی دلار است.

نمودار قیمت روزانه دلار آمریکا (DXY) – 24 آوریل 2023

image2.png

نمودارها از طریق TradingView

نظر شما در مورد دلار آمریکا – صعودی یا نزولی؟؟ شما می توانید از طریق فرم در انتهای این مقاله به ما اطلاع دهید یا می توانید از طریق توییتر با نویسنده تماس بگیرید @nickcawley1.

منبع