دقیقه RBA قادر به جلوگیری از کاهش ارزش دلار استرالیا نیست


AUD/USD تجزیه و تحلیل و نکات صحبت

  • RBA Minutes کمی خشن است اما AUD فروش را افزایش می دهد.
  • خرده‌فروشی در ایالات متحده امروز در کانون توجه قرار گرفت.
  • فتیله طولانی می تواند منجر به ضعف بیشتر AUD شود.

توصیه شده توسط وارن ونکتاس

پیش بینی AUD رایگان خود را دریافت کنید

پیشینه اساسی دلار استرالیا

دلار استرالیا پس از داده‌های تولید ناخالص داخلی چین در روز گذشته رکود باقی می‌ماند، اما بلافاصله پس از انتشار صورتجلسه RBA، توانست برخی از سودهای از دست رفته را پس بگیرد. اعلام قبلی نرخ بهره بانک مرکزی استرالیا (RBA) منجر به توقف نرخ برای بررسی عوامل داخلی و خارجی موثر بر اقتصاد قبل از ارزیابی مجدد مسیر شد. صورتجلسه نشان داد که این تصمیم با اکثریت آراء موافق نبود 25bps پیاده روی با این حال، درها برای تشدید سیاست های پولی آتی باز بود. بازارهای پول در حال حاضر انتظار دیگری دارند 25bps افزایش تا پایان سال و در حالی که صورتجلسه RBA دیدگاه بازارها را تغییر نداد، تاکید بر بازار کار فشرده و فشارهای تورمی باقی خواهد ماند.

ارزش دلار استرالیا در برابر دلار آمریکا از فوریه به طور مداوم کاهش یافته است و ترس از کند شدن اقتصاد چین یکی از عوامل کلیدی در جلوگیری از عوامل ایالات متحده بوده است. من معتقدم که هرگونه مثبت بودن چین از نظر محرک های مالی و پولی می تواند تأثیر بیشتری بر AUD صعودی نسبت به کاهش قیمت قبلی در چین داشته باشد.

هوشمندتر تجارت کنید – برای خبرنامه DailyFX ثبت نام کنید

نظرات بازار به موقع و قانع کننده را از تیم DailyFX دریافت کنید

مشترک شدن در خبرنامه

بعداً امروز، داده‌های خرده‌فروشی ایالات متحده بر سرفصل‌ها غالب خواهد شد (تقویم اقتصادی زیر را ببینید) و پیش‌بینی می‌شود که در ماه ژوئن افزایش یابد. تولید صنعتی از برآورد مشابهی پیروی می کند و ممکن است در صورت تطبیق داده های واقعی از دلار آمریکا حمایت کند.

تقویم اقتصادی AUD/USD (GMT +02:00)

image1.png

منبع: تقویم اقتصادی DailyFX

تجزیه و تحلیل فنی

نمودار روزانه AUD/USD

image2.png

نمودار تهیه شده توسط Warren Venketas، IG

حرکت قیمت روزانه AUD/USD از زمان رد مقاومت خط روند (مشکی) در هفته گذشته و خرس‌ها اکنون به دنبال نفوذ به زیر قیمت بوده است. 0.6800 یک بار دیگر دسته روانی همانطور که گفته شد، حرکت کوتاه‌مدت و بلندمدت به دلیل معاملات قیمت بالاتر از میانگین‌های متحرک 50 و 200 روزه به نفع گاوها باقی می‌ماند.

در حال حاضر، شمع روزانه امروزی با فتیله بالایی بلند ارائه می‌شود و اگر به این شکل بسته شود، می‌تواند نشانه‌ای فنی برای نزولی بیشتر برای AUD/USD باشد.

مقدمه ای بر تحلیل تکنیکال

الگوهای شمعدانی

توصیه شده توسط وارن ونکتاس

سطوح مقاومت کلیدی:

  • 0.6900
  • 0.6856/ مقاومت خط روند

سطوح پشتیبانی کلیدی:

داده های احساس مشتری IG: مختلط

IGCS نشان می دهد که معامله گران خرده فروشی در حال حاضر خالص هستند بلند در AUD/USD، با 52% معامله گرانی که در حال حاضر موقعیت های خرید دارند. در DailyFX ما معمولاً دیدگاه مخالفی نسبت به احساسات جمعیت داریم، اما به دلیل تغییرات اخیر در موقعیت‌های بلند و کوتاه، به یک رویکرد محتاطانه کوتاه‌مدت می‌رسیم.

با وارنون توییتر تماس بگیرید و دنبال کنید:@WVenketas

منبع