داده‌های نگران‌کننده چینی متوقف می‌شوند


USD/CNH، اخبار و تحلیل مس

  • داده های بدتر از حد انتظار چین، چالش های بازگشایی را تأیید می کند
  • USD/CNH: فروش دلار به گاوها امکان ورود مجدد به روند صعودی را می دهد
  • مس: داده های نگران کننده چین، مس را به شدت کاهش می دهد
  • تجزیه و تحلیل در این مقاله از الگوهای نمودار و کلید حمایت و مقاومت سطوح برای اطلاعات بیشتر به جامع ما مراجعه کنید کتابخانه آموزش و پرورش

توصیه شده توسط ریچارد اسنو

ببینید تحلیلگران ما چه چیزی را برای دلار در سه ماهه سوم پیش بینی می کنند

بدتر از حد انتظار داده های چین بازگشایی چالش ها را تایید می کند

اقتصاد چین در سه ماهه دوم در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته که چین همچنان در حال تجربه قرنطینه های هدفمند بود که اقتصاد محلی را مختل کرده بود، 6.5 درصد رشد کرد. رقم 6.3 درصد کمتر از پیش بینی 7.3 درصد است زیرا چین تلاش می کند تا به هدف نسبتا محافظه کارانه دولت یعنی “حدود 5٪” رشد تولید ناخالص داخلی در سال برسد.

این همه خبر بدی نبود زیرا تولید صنعتی در ماه ژوئن بسیار سریعتر از پیش بینی شده افزایش یافت و رشد سه ماهه تولید ناخالص داخلی در مسیر درستی قرار دارد حتی اگر پیشرفت کند باشد.

image1.png

داده های اقتصادی زنده را از طریق DailyFX ما سفارشی و فیلتر کنید تقویم اقتصادی

سطوح فنی USD/CNH که باید مراقب آنها باشید

USD/CNH یک اصلاحی سالم را تجربه کرده است و از بالاترین سطح در پایان ژوئن پایین‌تر می‌رود. بازارها اکنون با نرخ پایانه ای پایین تر در ایالات متحده پس از چاپ CPI اصلی بسیار پایین تر از تخمین (4.8٪ در مقابل 5٪) قیمت دارند. چاپ بسیار مهم است زیرا CPI اصلی بسیار سرسخت بود و ماه‌ها قبل از چاپ ماه مه بین 5.4% و 5.7% معامله می‌شد که در بازارها متفاوت بود که چاپ ممکن است یکبار باشد. به نظر می‌رسد که کاهش تورم، مورد جدید پایه در ایالات متحده است که شاهد کاهش شدید تجارت دلار است.

قیمت‌ها بالاتر از میانگین متحرک 200 روزه باقی می‌مانند، با اقدامات قیمت امروزی برای آشکار کردن شکل‌گیری ستاره صبح – معمولاً یک شکل‌گیری صعودی.

نمودار روزانه USD/CNH

image2.png

منبع: TradingView تهیه شده توسط ریچارد اسنو

توصیه شده توسط ریچارد اسنو

برخی از بهترین فرصت های معاملاتی در سه ماهه سوم را کشف کنید

پس از اینکه داده های چینی تحت تاثیر قرار نگرفت، قیمت مس تحت فشار قرار گرفت

به نظر می رسد قیمت مس در روز دوشنبه به روند نزولی بلندمدت ادامه دهد. معاملات پس از داده های ناامید کننده چین به شدت کاهش یافت. فروش اخیر دلار آمریکا قیمت فلزات بالاتری را به همراه داشت – بالاتر از میانگین متحرک ساده 200 و حتی برای مدت کوتاهی بالای منطقه مقاومت 8650 بسته شد.

اندیکاتور تصادفی قبل از اینکه به شدت پایین بیاید، وارد محدوده خرید بیش از حد شده است و اکنون 8442 را آزمایش می کند – پایین ترین سطح قبلی در مارس و آوریل. مهمتر از آن، 200 SMA فوری ترین سطح پشتیبانی است. با کاهش روند داده های بنیادی در چین، اشتها برای مس ممکن است تحت فشار قرار گیرد. چین بیش از 50 درصد مس جهان را مصرف می کند.

نمودار روزانه مس

image3.png

منبع: TradingView تهیه شده توسط ریچارد اسنو

دریابید که چه نوع معامله گر هستید

@RichardSnowFX

منبع