تولید ناخالص داخلی ژاپن از تغییر سیاست BOJ حمایت می کند


تجزیه و تحلیل USD/JPY و نکات صحبت

  • گزارش تولید ناخالص داخلی ژاپن به شاهین ها امید می دهد.
  • سقف بدهی ایالات متحده بر سرفصل ها و اقدامات قیمتی غالب است زیرا بازارها آرزوی شفافیت بیشتر را دارند.
  • MA 200 روزه در معرض خطر در حالی که شکست مثلث صعودی نه چندان دور.

توصیه شده توسط وارن ونکتاس

پیش بینی JPY رایگان خود را دریافت کنید

پیشینه اساسی ین ژاپن

به نظر می رسد ین ژاپن برای پنجمین ضرر متوالی خود در برابر دلار آمریکا پیش می رود، زیرا مذاکرات شب گذشته سقف بدهی ایالات متحده مثبت بود، اما هنوز برای کاهش نگرانی های بازار کافی نبود. سرمایه گذاران در مقابل ین از دلار به عنوان یک ارز امن حمایت می کنند. این ترجیح پس از اینکه اعداد و ارقام تولید ناخالص داخلی ژاپن (به تقویم اقتصادی زیر مراجعه کنید) نتوانستند از روند اخیر جلوگیری کنند، واضح تر شد.

تقویم اقتصادی (GMT +02:00)

image1.png

منبع: تقویم اقتصادی DailyFX

از منظر ژاپن، رشد اقتصادی مثبت به خوبی منجر به افزایش سطح تورم (بالاتر از آنها) خواهد شد 2% هدف) و به طور بالقوه منجر به نوعی تغییر سیاست می شود – به احتمال زیاد با تنظیم شرایط فعلی کنترل منحنی بازده (YCC) در آینده نزدیک.

دانش تجارت پایه

مبانی کلان

توصیه شده توسط وارن ونکتاس

قیمت‌گذاری بازار پول بانک ژاپن (BOJ) نشان می‌دهد که هیچ تغییر واقعی واقعی وجود ندارد، زیرا جلسات پیش‌بینی می‌شود که می‌تواند آغاز تغییرات فوق‌الذکر باشد که توسط آن قیمت‌گذاری مجدد جنگ‌طلب انجام می‌شود.

احتمالات نرخ بهره BOJ

image2.png

منبع: Refinitiv

بعداً امروز، داده‌های مجوز ساختمان ایالات متحده نقطه کانونی این جفت خواهد بود و پیش‌بینی می‌شود که به مراتب بالاتر از چاپ مارس باشد. بیانیه های بیشتر سقف بدهی ایالات متحده می تواند به نوسانات بیافزاید زیرا در مرکز توجه به سایر داده های کلان قرار می گیرد.

تجزیه و تحلیل فنی

هوشمندتر تجارت کنید – برای خبرنامه DailyFX ثبت نام کنید

نظرات بازار به موقع و قانع کننده را از تیم DailyFX دریافت کنید

مشترک شدن در خبرنامه

نمودار روزانه USD/JPY

image3.png

نمودار تهیه شده توسط وارن ونکتاس، IG

USD/JPY نشان می‌دهد که اکنون به دنبال آزمایش مجدد میانگین متحرک 200 روزه (آبی) برای اولین بار از آغاز ماه مه است، زیرا این جفت به تجارت در الگوی مثلث صعودی (سیاه) ادامه می‌دهد. بسته شدن تایید بالاتر از MA 200 روزه می تواند شکست مقاومت مثلثی را که همزمان با 137.91 مارس نوسان بالا.

همانطور که گفته شد، شاخص قدرت نسبی (RSI) می تواند به منطقه ای که بیش از حد خرید شده است حرکت کند و احتمالاً به رد دیگری توسط خرس ها در اطراف این منطقه کلیدی تلاقی اشاره دارد.

سطوح مقاومت کلیدی:

  • 137.91/مقاومت مثلثی
  • MA 200 روزه (آبی)

سطوح پشتیبانی کلیدی:

  • 135.00
  • پشتیبانی مثلث/133.63/50 روز MA (زرد)
  • 131.58

احساس مشتری IG: صعودی

IGCS نشان می دهد که معامله گران خرده فروشی در حال حاضر خالص هستند کوتاه در USD/JPY، با 63% معامله گرانی که در حال حاضر موقعیت های فروش دارند (تا لحظه نگارش این مقاله). در DailyFX ما دیدگاهی مخالف در مورد احساسات داریم که منجر به یک موقعیت نزولی کوتاه مدت می شود.

با وارنون توییتر تماس بگیرید و دنبال کنید:@WVenketas

منبع