تورم اصلی و اصلی ایالات متحده واگرا می شود، هزینه های اشتغال افزایش می یابد، دلار آمریکا افزایش می یابد.


دلار آمریکا (DXY) قیمت، نمودار، و تجزیه و تحلیل

  • تورم اصلی 4.2 درصد در مقایسه با 5.1 درصد قبلی
  • تورم اصلی 4.6% در مقابل انتظارات 4.5% و بازنگری قبلی 4.7%

توصیه شده توسط Nick Cawley

پیش بینی دلار رایگان خود را دریافت کنید

تورم اصلی در ایالات متحده در ماه مارس بالا و ثابت باقی ماند، در حالی که تورم کل در ماه مارس بهترین بخش از 1 درصد را کاهش داد و تصویر کلی را مختل کرد. هزینه های اشتغال، هم مزایا و هم دستمزدها، در ماه مارس 1.2 درصد در مقایسه با 0.8 درصد و 1 درصد در فوریه افزایش یافت. برداشت کلی از داده های امروز حاکی از آن است که فدرال رزرو چهارشنبه آینده دوباره نرخ بهره را 25 واحد پایه افزایش خواهد داد.

image1.png

برای همه انتشار داده‌های متحرک بازار و رویدادهای اقتصادی، زمان واقعی را ببینید تقویم DailyFX.

هوشمندتر تجارت کنید – برای خبرنامه DailyFX ثبت نام کنید

نظرات بازار به موقع و قانع کننده را از تیم DailyFX دریافت کنید

مشترک شدن در خبرنامه

در حالی که تورم در ایالات متحده تثبیت شده است، داده های منتشر شده دیروز نشان می دهد که رشد در سه ماهه اول سال 2023 کاهش یافته است. اولین نگاه دیروز به رشد ایالات متحده نشان داد که رشد اقتصاد تنها 1.1 درصد در سه ماهه اول در مقایسه با انتظارات بازار 2 درصد و کمتر از نیمی از 2.6 رشد داشته است. درصد گسترش در سه ماهه چهارم 2022 مشاهده شد. در نشست هفته آینده فدرال رزرو ممکن است شاهد نبرد شاهین‌ها و کبوترها با داده‌هایی باشد که هر دو طرف را با نکات بحث و گفتگو می‌کنند.

دلار آمریکا پس از انتشار کمی بالاتر رفت و در حال حاضر در هر دو طرف 101.60 معامله می شود که بالاترین سطح آن در هفته است. از منظر فنی، شکست بالاتر از میانگین متحرک ساده 20 روزه ممکن است نشان دهد که ارزش دلار می تواند بالاتر رود، اگرچه شکستن منطقه 101.80-102.00 ممکن است قبل از آخر هفته دشوار باشد.

نمودار قیمت روزانه شاخص دلار آمریکا – 28 آوریل 2023

image2.png

نظر شما در مورد دلار آمریکا – صعودی یا نزولی؟؟ شما می توانید از طریق فرم در انتهای این مقاله به ما اطلاع دهید یا می توانید از طریق توییتر با نویسنده تماس بگیرید @nickcawley1.

منبع