تلاش برای بازپس گیری اوج های اخیر با وجود خوش بینی بحث بدهی


قیمت ها، نمودارها و تجزیه و تحلیل بیت کوین (BTC):

  • بیت‌کوین بالاتر می‌رود، اما اقدام قیمتی اعتقادی ندارد.
  • مذاکرات سقف بدهی ایالات متحده ممکن است محرک بعدی باشد.

توصیه شده توسط Nick Cawley

پیش بینی بیت کوین رایگان خود را دریافت کنید

جو بایدن، رئیس جمهور ایالات متحده، پس از گفتگو دیروز با کوین مک کارتی، رئیس مجلس نمایندگان در مورد سقف قرض الحسنه و احتمال نکول بدهی ایالات متحده، «اطمینان دارد که در مورد بودجه به توافق دست خواهیم یافت». مک کارتی جمهوری خواه به لحن مثبت جلسه اضافه کرد و گفت که «ما قبلاً پیش فرض را از روی میز حذف کرده ایم» و «ساختار نحوه مذاکره ما بهبود یافته است». لحن خوش بینانه تر بین دو طرف بازارهای ریسک را در روز چهارشنبه تقویت کرد. دلار آمریکا به افزایش اخیر خود ادامه داد، نزدک به بالاترین سطح 9 ماهه خود رسید، در حالی که S&P 500 آخرین بار در اواخر ماه اوت به سطوح نزدیک شد.

در حالی که مذاکرات سقف بدهی بازارهای ریسک را به طور کلی افزایش داد، بیت کوین همچنین با اخبار روز گذشته مبنی بر اینکه تتر، بزرگترین استیبل کوین دارای پشتوانه دارایی، تا 15 درصد از سود خالص خود را به صورت ماهانه در بیت کوین سرمایه گذاری می کند، کمک کرد. تتر اخیراً سود خالصی در حدود 1.5 میلیارد دلار اعلام کرده است.

بازار کریپتوکارنسی به حرکت صعودی پیوست و بیت کوین از حمایت حدود 26600 دلار عقب نشینی کرد. بزرگترین ارز دیجیتال از نظر ارزش بازار در حال حاضر در حدود 27400 دلار تغییر می کند. در حالی که ممکن است قیمت‌های بالاتر در هفته‌های آتی مشاهده شود، آخرین حرکت بالاتر فاقد قانع‌کننده است و در برابر فروش کوتاه‌مدت آسیب‌پذیر است. سطح حمایتی که قبلا ذکر شد در حدود 26600 دلار باید حفظ شود اگر BTC/USD بخواهد بالاتر رود، زیرا در صورت تداوم فروش، هیچ پشتیبانی فنی پیش از ظهور 24255 دلار وجود ندارد. اگر حرکت بالاتر ادامه یابد، مقاومت از میانگین‌های متحرک 20 و 50 روزه که در حال حاضر به ترتیب در 27، 957 و 28446 دلار هستند، باید شکسته شود تا امکان آزمایش مجدد دوبله اخیر 30000 دلار فراهم شود.

نمودار قیمت روزانه بیت کوین (BTC/USD) – 18 مه 2023

image1.png

نمودار اتریوم/بیت کوین در نقطه جالبی قرار دارد و شکستن 0.06787 دشوار است، در حالی که میانگین متحرک 20 و 50 روزه در حال حاضر حدود 0.06630 را پشتیبانی می کند. این محدوده باریک احتمالا به زودی شکسته می شود.

نمودار پخش روزانه اتریوم/بیت کوین (ETH/BTC) – 18 مه 2023

image2.png

نمودارها از طریق TradingView

دیدگاه شما در مورد چیست؟ اتریوم – صعودی یا نزولی؟؟ شما می توانید از طریق فرم در انتهای این مقاله به ما اطلاع دهید یا می توانید از طریق توییتر با نویسنده تماس بگیرید @nickcawley1.

منبع