تضعیف فناوری ایالات متحده پیش از درآمدهای فناوری بزرگ


نزدک (US Tech 100) اخبار و تحلیل

  • فصل سود سه ماهه دوم ایالات متحده با بانک های بزرگ قبل از فناوری بزرگ در اواخر این ماه آغاز می شود
  • سطوح فنی کلیدی نزدک قبل از گزارش های درآمد در نظر گرفته شده است

فصل درآمد ایالات متحده (Q2) با بانک ها قبل از فناوری بزرگ آغاز می شود

پنج‌شنبه و جمعه این هفته، گزارش‌های درآمدی سه ماهه دوم از بانک‌های بزرگ با بانک‌هایی مانند JP Morgan و Morgan Stanley در روز پنجشنبه و سیتی‌گروپ و ولز فارگو در روز جمعه را داریم. فصل سود این بار با برخی پیش بینی ارقام مثبت اختلاف نظر داشته است در حالی که سایر محققان مانند Factset نرخ رشد درآمد را برای شاخص S&P به 4.3 درصد کاهش داده اند که پایین ترین رقم از سه ماهه آخر سال 2020 است.

درآمدهای بزرگ فناوری ایالات متحده اطلاعیه ها به نظر می رسد در اواخر جولای

تاریخ

19 جولای

20 جولای

26 جولای

26 جولای

27 جولای

28 جولای

28 جولای

4 آگوست

موجودی

نتفلیکس

تسلا

الفبا (گوگل)

مایکروسافت

متا

سیب

اینتل

آمازون

*زمان سنجی

AMC

AMC

AMC

AMC

AMC

AMC

AMC

E

*PMO = Pre Market Open، AMC = After Market Close، E = برآورد شده/تأیید نشده

اشتهای ریسک در چند روز گذشته کاهش یافته است زیرا نگرانی ها در مورد قرنطینه های جدید چینی در کنار شناسایی یک سویه جدید کووید ظاهر شده است. صندوق بین‌المللی پول با کاهش پیش‌بینی رشد آمریکا از 2.9 درصد در ژوئن به 2.3 درصد، به ترس از رکود دامن زد و دلار آمریکا را تقویت کرد. ترس از اینکه افزایش تهاجمی نرخ بهره باعث کاهش فعالیت اقتصادی شود، شتاب بیشتری گرفته است، اما بازار کار انعطاف پذیر همچنان داستان متفاوتی را بیان می کند. لازم به ذکر است که بازار کار معمولا یکی از آخرین شاخص هایی است که می چرخد، با این وجود انتظار می رود فدرال رزرو در اواخر این ماه نرخ بهره را 75 واحد پایه دیگر افزایش دهد. نرخ‌های بهره بالاتر منجر به کاهش ارزش سهام می‌شود زیرا جریان‌های نقدی آتی با نرخی بزرگ‌تر تنزیل می‌شوند، که ممکن است سهام‌ها را برای مدتی عقب‌نشینی کند، مگر اینکه درآمدهای عمده افزایش یابد.

سطوح فنی کلیدی نزدک در آستانه فصل سود

نزدک فنی به ردیابی نوسانات در احساس ریسک ادامه می دهد، زیرا عملکرد قیمت نسبتاً به خوبی تعریف شده کاهش یافته است. منطقه مقاومت در 12250. این ناحیه از سطح 12250 – که به عنوان نقطه محوری در سال های 2020 و 2021 عمل می کرد – و همچنین کران بالای کانال نزولی کوتاه مدت (نارنجی) و در نهایت خط میانی کانال نزولی بلندمدت ( آبی).

این دومین باری است که اکشن قیمت قادر به معامله و نگه داشتن آن در بالای 12259 نیست و به روایت نزولی می افزاید. تا کنون تکانه های صعودی به هیچ وجه دوام نیاورده اند و شکست به زیر خط روند صعودی و حرکت به زیر 11540 می تواند نشانه افت دیگری به سمت پایین ترین سطح اخیر یعنی 11070 باشد. ظاهر یک ستاره عصر در آن منطقه حیاتی 12250 به چشم انداز نزولی می افزاید.

نمودار روزانه 100 فناوری ایالات متحده

به‌روزرسانی نزدک: فناوری ایالات متحده در آستانه درآمدهای بزرگ فناوری ضعیف می‌شود

منبع: TradingView آماده شده توسط ریچارد اسنو

— نوشته ریچارد اسنو برای DailyFX.com

با ریچارد در توییتر تماس بگیرید و دنبال کنید: @RichardSnowFX

منبع