بیت کوین (BTC/USD) با تایر گاوها کاهش می یابد و پشتیبانی تحت فشار قرار می گیرد


قیمت ها، نمودارها و تجزیه و تحلیل بیت کوین (BTC):

  • عدم پیگیری پس از رالی الهام گرفته از ETF.
  • از فشارهای آتی حمایت کنید زیرا معامله گران منتظر نشست هفته آینده FOMC هستند.

توصیه شده توسط Nick Cawley

معرفی رایگان خود را برای تجارت ارزهای دیجیتال دریافت کنید

اعلامیه در اواسط ژوئن مبنی بر اینکه بلک راک درخواستی را با SEC برای ETF بیت کوین ارسال کرده است، بازارهای ارزهای دیجیتال را به سمت بالاتری برد زیرا سرمایه گذاران شرط می‌بندند که این صندوق در جایی که دیگران تاکنون شکست خورده‌اند، موفق خواهد شد. ETF بیت کوین نقطه ای به عنوان یکی از بهترین راه ها برای گسترش پذیرش بیت کوین به مخاطبان سرمایه گذاری گسترده تری در نظر گرفته می شود. لری فینک، مدیر عامل بلک راک، از زمانی که گفته است علاقه به ETF بیت کوین گسترده و جهانی است، به CNBC گفت که “مانند هر بازار جدیدی اگر نام بلک راک در آن باشد، ما از ایمن بودن آن مطمئن خواهیم شد. و صدا و محافظت شده است.

در حالی که بلک راک در حال تولید صداهای صعودی است، قیمت بیت کوین پس از اعلام قیمت ثابت بوده و تنها با نوسانات کوتاه مدت محدود شده است. بیت کوین یک پرچم صعودی ایجاد کرده است که نشان می دهد قیمت ها به طور قابل توجهی بالاتر خواهند رفت، اما هنوز BTC/USD نتوانسته است بالای 31 هزار دلار بسته شود و باز شود، یعنی بالاترین نوسان در 14 آوریل. بیت کوین همچنین به پایین تر از میانگین متحرک ساده 20 روزه اخیر بازگشته است و به آزمایش پایین 29500 دلاری اخیر که در پایان ژوئن رسیده است، نزدیک است. برای اینکه بیت کوین بالاتر رود، باید شکست تایید شده 31 هزار دلاری داشته باشد. اگر این اتفاق بیفتد، 32.4 هزار دلار (بالاترین نوسان ماه مه 2022) سطح بعدی مقاومت قبل از شروع 37.3 هزار دلار است. شکست تایید شده 29.5 هزار دلاری BTC/USD را در معرض خطر ضررهای بیشتر قرار می دهد. تصمیم سیاست FOMC در هفته آینده – انتظار می رود نرخ ها 25 واحد پایه بالاتر بروند – کاتالیزور احتمالی حرکت بعدی بیت کوین است.

مقدمه ای بر تحلیل تکنیکال

حمایت و مقاومت

توصیه شده توسط Nick Cawley

نمودار قیمت روزانه بیت کوین (BTC/USD) – 18 جولای 2023

image1.png

دیدگاه شما در مورد چیست؟ بیت کوین – صعودی یا نزولی؟؟ شما می توانید از طریق فرم در انتهای این مقاله به ما اطلاع دهید یا می توانید از طریق توییتر با نویسنده تماس بگیرید @nickcawley1.

منبع