با نزدیک شدن به نشست اوپک، برنت در برزخ است


نقطه صحبت نفت خام برنت (LCOc1).

  • عوامل سمت تقاضا همچنان غالب هستند.
  • آیا اوپک دوباره عرضه را کاهش می دهد؟

هوشمندتر تجارت کنید – برای خبرنامه DailyFX ثبت نام کنید

نظرات بازار به موقع و قانع کننده را از تیم DailyFX دریافت کنید

مشترک شدن در خبرنامه

پیشینه اساسی نفت خام برنت

نفت خام برنت دیروز به دلیل کاهش ارزش دلار آمریکا همراه با کاهش قابل توجه ذخایر نفت خام آمریکا همانطور که در گزارش هفتگی EIA فاش شد، افزایش یافت. امروز صبح شاهد از سرگیری روند نزولی بودیم زیرا دلار یک بار دیگر پیشنهاد داده شد، که حرکت دیروز را تا حد زیادی به سطوح فروش بیش از حد و همچنین تعادل پایان سه ماهه نسبت داد. بازارها همچنان بر تخریب تقاضا و رکود جهانی در مقابل نگرانی های طرف عرضه متمرکز هستند.

دانش تجارت پایه

مبانی کلان

توصیه شده توسط وارن ونکتاس

از نقطه نظر عرضه، نشست هفته های آینده اوپک در 5 اکتبر با چشمانی تیزبین نظاره می شود زیرا اوپک ممکن است دومین کاهش عرضه را اعلام کند که انتظار می رود بسیار بیشتر از اعلام قبلی برای تثبیت قیمت نفت خام باشد. علاوه بر این، برخی از تولیدکنندگان اوپک پلاس به صادرات بسیار کمتر از سهمیه‌های توافق شده خود ادامه می‌دهند و گزارش‌هایی از نمایندگان گزارش می‌کنند که میانگین کسری روزانه را گزارش می‌کنند. 3.58 میلیون بشکه در روز

تولید ناخالص داخلی ایالات متحده تنها رویدادی است که با تأثیرگذاری بالا برنامه ریزی شده است و پیش بینی ها انتظار دارند که نسبت به نسخه قبلی بهبود یابد. هر چیزی بهتر از -0.6 درصد می تواند منجر به کاهش قیمت دلار شود و در نتیجه بر نفت خام برنت تأثیر بگذارد.

تقویم اقتصادی

image1.png

منبع: DailyFX Economic Calendar

تجزیه و تحلیل فنی

نمودار روزانه نفت برنت (LCOc1) -بدون تاریخ

image2.png

نمودار تهیه شده توسط وارن ونکتاس، IG

عملکرد قیمت در نمودار روزانه نفت خام برنت، متحرک نمایی 20 روزه (بنفش) را تشکیل می‌دهد که یک منطقه مقاومت کوتاه‌مدت قدرتمند را تشکیل می‌دهد که روند صعودی بیشتری را روی میز باقی می‌گذارد. احتمالاً شاهد بازگشت خرس‌ها در اطراف این منطقه هستیم و به دنبال جنبه‌های روانی می‌گردند 85.00 یک بار دیگر رسیدگی کنید اگر یک تاییدیه بسته روزانه بالاتر از میانگین متحرک نمایی 20 روزه پیدا کنیم، این چشم انداز کوتاه مدت باطل می شود و 90.00 نقطه عطف.

دانش تجارت پایه

تجارت کالا

توصیه شده توسط وارن ونکتاس

سطوح مقاومت کلیدی:

سطوح پشتیبانی کلیدی:

احساس مشتری IG: صعودی

IGCS نشان می دهد که معامله گران خرده فروشی هستند خالص طولانی روی نفت خام، با 65% معامله گرانی که در حال حاضر موقعیت های خرید دارند (تا لحظه نگارش این مقاله). در DailyFX ما معمولاً دیدگاهی مخالف نسبت به احساسات جمعیت داریم، اما به دلیل تغییرات اخیر در موقعیت‌های بلند و کوتاه، ما روی یک سوگیری صعودی کوتاه‌مدت قرار می‌گیریم.

با وارنون توییتر تماس بگیرید و دنبال کنید:@WVenketas

منبع