بازیابی قیمت طلا تمام می شود زیرا داده های مشاغل ایالات متحده بازده را افزایش می دهد


پیش بینی قیمت طلا:

  • قیمت طلا عقب نشینی کنید زیرا بازدهی خزانه داری به دنبال داده های جامد حقوق و دستمزد ایالات متحده افزایش می یابد
  • اقتصاد ایالات متحده در ماه می 339000 شغل ایجاد کرد که با اختلاف زیادی بالاتر از برآوردها بود
  • بازار کار قوی و انعطاف پذیر می تواند فدرال رزرو را به ادامه افزایش نرخ بهره در تابستان وادار کند

توصیه شده توسط دیگو کولمن

پیش بینی طلای رایگان خود را دریافت کنید

بیشترین خوانده شده: EUR/USD موج را به صورت جهش USD/JPY تغییر می دهد، USD/CAD الگوی دوبل را نشان می دهد

معاملات آتی طلا در روز جمعه با کاهش حدود 0.7 درصدی به 1981 دلار در معاملات صبحگاهی نیویورک تا پایان هفته کاهش یافت و بهبود اخیر آنها را تحت فشار افزایش نرخ ها و تقویت دلار آمریکا به دنبال رشد داغ حقوق و دستمزدهای غیرکشاورزی ایالات متحده متوقف کرد.

برای زمینه، آخرین نظرسنجی اشتغال ایالات متحده نشان داد که این کشور 339,000 شغل در ماه مه ایجاد کرد که بسیار بالاتر از برآوردهای اجماع 190,000 است. این گزارش قوی بازدهی خزانه داری را در سراسر منحنی افزایش داد، به ویژه آنهایی که در قسمت جلویی قرار داشتند، با افزایش نزدیک به 14 واحد پایه به 4.47 درصد، اسکناس 2 ساله.

بازار کار بسیار قوی ممکن است فدرال رزرو را به ادامه افزایش هزینه های استقراض در ماه های آینده به عنوان بخشی از نبرد خود برای مهار تورم چسبنده ترغیب کند. همچنین ممکن است سیاست پولی برای مدت طولانی در واکنش به تاب آوری اقتصاد محدود کننده باقی بماند.

مربوط: قیمت طلا در معرض خطر تصحیح عمیق تر در افزایش بازدهی واقعی، دلار آمریکا است

در حالی که سیاست‌گذاران اعلام کرده‌اند که از حفظ نرخ‌ها در نشست ژوئن FOMC برای ارزیابی تأثیرات تاخیری انباشته شدن آن حمایت می‌کنند، این وقفه ممکن است موقتی باشد و بانک در جلسات بعدی روند صعودی خود را از سر بگیرد.

احتمال مشاهده یک یا دو افزایش دیگر، همراه با نرخ‌های بهره بالاتر به مدت طولانی‌تر، باد مخالفی برای دارایی‌های بدون بازده خواهد بود و چشم‌انداز طلا را در کوتاه‌مدت پیچیده‌تر خواهد کرد. در برابر این پس‌زمینه، XAU/USD می‌تواند پیش از تثبیت در اواخر سال جاری، عقب‌نشینی عمیق‌تری داشته باشد.

از نظر تحلیل تکنیکال، قیمت طلا پس از سقوط روز جمعه، بالاتر از سطح حمایت نزدیک به 1975 دلار است. اگر این طبقه پایین بیاید، ممکن است فروشندگان جرات پیدا کنند تا به پشتیبانی خط روند با قیمت 1950 دلار حمله کنند. در صورت بازگشت از سطوح فعلی، مقاومت در 2000 دلار و پس از آن 2050 دلار مشاهده می شود.
از مشتریان هستند خالص طولانی
از مشتریان هستند خالص کوتاه

تغییر در

بلندها

شلوار کوتاه

OI

روزانه -7٪ 6% -3٪
هفتگی -7٪ 0% -4٪

نمودار فنی قیمت طلا

یک عکس از صفحه نمایش یک نمودار شرح به طور خودکار با اطمینان کم تولید می شود

نمودار آتی طلا با استفاده از TradingView تهیه شد

منبع