افزایش قیمت نفت خام در میان نرمی دلار، مقاومت خط روند کلیدی Bulls Eye


پیش بینی قیمت نفت

  • قیمت نفت افزایش یافت و روند بهبود خود را که از هفته گذشته آغاز شد، تمدید کرد
  • سیگنال های فنی هنوز خیلی صعودی نیستند، اما وضعیت می تواند بهبود یابد
  • عبور مقاومت خط روند از ناحیه 91.00 دلار در روزهای آینده مورد توجه قرار خواهد گرفت

هوشمندتر تجارت کنید – برای خبرنامه DailyFX ثبت نام کنید

نظرات بازار به موقع و قانع کننده را از تیم DailyFX دریافت کنید

مشترک شدن در خبرنامه

بیشترین خوانده شده: قیمت نفت خام از قدرت دلار آمریکا پس از غافلگیری CPI ایالات متحده عبور کرد. آیا WTI رالی خواهد بود؟

قیمت نفت در روز چهارشنبه در بحبوحه نرمی دلار آمریکا در بازار ارز افزایش یافت و روند بهبودی را که هفته گذشته پس از جهش حمایت از خط روند بلندمدت و سطح فیبوناچی اصلاحی کلیدی واقع در منطقه 82.00 دلار آغاز شد، گسترش داد. در مقطعی از معاملات، نفت خام WTI حدود 3.4 درصد افزایش یافت و به 90.2 دلار رسید که بهترین سطح از 6 سپتامبر بود، اما سپس برخی از این افزایش ها را کاهش داد و کمی بالاتر از 89.00 دلار در هر بشکه معامله شد.

از دیدگاه قیمت، گاوها هنوز دلایلی برای نگرانی دارند. اولاً، نفت از ماه ژوئن به اوج و پایین‌تر رسیده است که نشانه‌ای منفی برای این کالاست. در همان زمان، ما شاهد تشکیل یک صلیب مرگ در نمودار روزانه بودیم، الگویی که معمولاً توسط تحلیلگران فنی به عنوان نزولی تلقی می شود.

برای اطمینان از اینکه اصلاح نزولی که در چند ماه گذشته آشکار شده است به پایان رسیده است، ما به سیگنال های فنی مثبت بیشتری برای توسعه نیاز داریم. یکی از اینها، و شاید مهم، می تواند از آن ناشی شود بالاترین که اوج اوت را از بین می برد، اما ما هنوز با آن نقطه فاصله داریم: در حال حاضر یک روز در یک زمان.

توصیه شده توسط دیگو کولمن

پیش بینی نفت رایگان خود را دریافت کنید

سطوح فنی کلید روغن

در هر صورت، به نظر می رسد قیمت نفت پس از پیشرفت اخیر به مقاومت محوری نزدیک به 91.00 دلار نزدیک می شود، سقفی که توسط یک خط روند نزولی در بازی برای سه ماه ایجاد شده است. اگر در روزهای آتی شاهد حرکت واضحی از این سد باشیم، معامله گران شکست می تواند دوباره به داخل بپرد، حرکت صعودی را تقویت کند و حمله ای را بر روی میانگین متحرک ساده 200 روزه انجام دهد. با قدرت بیشتر، تمرکز روی نوسان اوت با 97.66 دلار تغییر می کند، خطی که ممکن است روند کوتاه مدت را تعیین کند.

از سوی دیگر، اگر فروشندگانی که در مورد دورنمای ضعیف اقتصادی و افزایش عدم اطمینان گمانه‌زنی می‌کنند، دوباره ظاهر شوند تا یک بازگشت نزولی ایجاد کنند، حمایت اولیه به 85.50 دلار می‌رسد. اگر این کف در قیمت های بسته شدن هفتگی شکسته شود، طبقه بعدی برای تماشا در منطقه 82.00 دلار ظاهر می شود، همانطور که در بالا ذکر شد. اگر گاوها نتوانند از این منطقه دفاع کنند، احساسات می تواند به سرعت بدتر شود و راه را برای عقب نشینی به سمت منطقه 78.00 دلاری هموار کند.
از مشتریان هستند خالص طولانی
از مشتریان هستند خالص کوتاه

تغییر در

بلندها

شلوار کوتاه

OI

روزانه -12% 24% 1%
هفتگی -40٪ 55% -18٪

نمودار فنی نفت خام WTI

نمودار، شرح هیستوگرام به طور خودکار تولید می شود

نمودار نفت WTI با استفاده از TradingView تهیه شد

ابزارهای آموزشی برای تاجران

  • تازه شروع کردی؟ دانلود راهنمای مبتدیان برای معامله گران FX
  • آیا می خواهید درباره شخصیت تجاری خود بیشتر بدانید؟ در مسابقه DailyFX شرکت کنید و بدانید
  • داده های موقعیت یابی مشتری IG اطلاعات ارزشمندی را در مورد احساسات بازار ارائه می دهد. راهنمای رایگان خود را در مورد نحوه استفاده از این اندیکاتور معاملاتی قدرتمند از اینجا دریافت کنید.

— نوشته شده توسط دیگو کولمن، استراتژیست بازار برای DailyFX

منبع