استرالیایی که طرفدار رشد است در تلاش است تا از Dovish Fed سرمایه گذاری کند


AUD/USD تجزیه و تحلیل و نکات صحبت

  • با توجه به اینکه عوامل جهانی بر حرکت بازار تسلط دارند، داده های تراز تجاری ستاره ای استرالیا هنوز به AUD تبدیل نشده است.
  • داده های نیروی کار ایالات متحده در اواخر امروز در کانون توجه قرار گرفت.
  • افت گوه AUD/USD می تواند گاوها را در کوتاه مدت امیدوار کند.

توصیه شده توسط وارن ونکتاس

پیش بینی AUD رایگان خود را دریافت کنید

پیشینه اساسی دلار استرالیا

دلار استرالیا بین دو نیروی متضاد گیر کرده است و روایت “مکث” فدرال رزرو در حال افزایش است و ترس از رکود جهانی که استرالیا را به سمت صعود محدود می کند. دیروز، فدرال رزرو انتظار می رود نرخ بهره را افزایش دهد 25bps پس از اینکه جروم پاول، رئیس فدرال رزرو گفت: «احساس می‌کنیم که نزدیک هستیم، یا شاید حتی در آنجا، قیمت‌های بازار را با قیمت‌های متزلزل در بازار با قیمت‌های آتی صندوق‌های فدرال رزرو که اکنون به مجموع قیمت‌ها اشاره می‌کنند، نزدیک شده‌ایم. 78bps کاهش نرخ تا پایان سال همانطور که گفته شد، بحران بانکی با PacWest در حال افزایش است.

نگرانی‌ها در مورد رشد اقتصادی و رکود اقتصادی در حال افزایش است که برای AUD نوید خوبی ندارد. به عنوان یک ارز مرتبط با کالا، هرگونه بدبینی نسبت به رشد به طور کلی بر دلار استرالیا سنگینی می کند.

هوشمندتر تجارت کنید – برای خبرنامه DailyFX ثبت نام کنید

نظرات بازار به موقع و قانع کننده را از تیم DailyFX دریافت کنید

مشترک شدن در خبرنامه

اوایل صبح امروز، ارقام تراز تجاری استرالیا با افزایش مازاد 15.27 میلیارد دلار استرالیا در ماه مارس که عمدتاً ناشی از صادرات سنگ آهن و زغال سنگ بود، شگفت‌زده شد. در حالی که این امر برای اقتصاد محلی مثبت است، اما عدم قطعیت خارجی بازارهای مالی را تحت تأثیر قرار داده است و AUD را در حال حاضر در هاله ای از ابهام قرار داده است. بعداً امروز، یک بار دیگر تمرکز به ایالات متحده خواهد رفت و پیش از گزارش حقوق و دستمزد غیرکشاورزی (NFP) در روز جمعه، روی داده‌های مشاغل تمرکز خواهد کرد تا ببینیم آیا ادعاهای بیکاری با تغییر شغل قبلی ADP یا اعداد JOLT مرتبط است یا خیر.

تقویم اقتصادی

image1.png

منبع: تقویم اقتصادی DailyFX

تجزیه و تحلیل فنی

مقدمه ای بر تحلیل تکنیکال

الگوهای شمعدان

توصیه شده توسط وارن ونکتاس

نمودار روزانه AUD/USD

image2.png

نمودار تهیه شده توسط Warren Venketas، IG

اقدام روزانه قیمت AUD/USD نشان می دهد که این جفت در یک الگوی گوه نزولی کوتاه مدت (مشکی) قرار دارد و می تواند به صعود قریب الوقوع اشاره کند اگر گاوهای AUD از مقاومت گوه شکسته شوند. اگر بتوان بحران بانکی را سرکوب کرد، سرمایه‌گذاران ممکن است بیشتر به دنبال ریسک باشند و ارزهای پرریسک‌تری مانند AUD را در موقعیت مطلوبی قرار دهند.

سطوح مقاومت کلیدی:

  • MA 200 روزه (آبی)
  • 0.6700/مقاومت گوه
  • MA 50 روزه (زرد)

سطوح پشتیبانی کلیدی:

  • 0.6620
  • 0.6565 / پشتیبانی گوه

داده های احساسات مشتری IG: صعودی

IGCS نشان می دهد که معامله گران خرده فروشی در حال حاضر هستند بلند در AUD/USD، با 68% معامله گرانی که در حال حاضر موقعیت های خرید دارند. در DailyFX ما معمولاً دیدگاه مخالفی نسبت به احساسات جمعیت داریم، اما به دلیل تغییرات اخیر در موقعیت‌های بلند و کوتاه، به یک تمایل کوتاه‌مدت صعودی می‌رسیم.

با وارنون توییتر تماس بگیرید و دنبال کنید:@WVenketas

منبع