ادامه روند صعودی XAG/USD سازنده باقی می ماند


آنالیز نقره (XAG/USD).

  • گاوهای نقره ای تسلیم نشده اند، پتانسیل صعودی بالای منطقه حیاتی حمایت باقی مانده است
  • با کاهش انتظارات نرخ بهره ایالات متحده در کنار دلار، ریسک های صعودی همچنان در جریان هستند
  • تجزیه و تحلیل در این مقاله از الگوهای نمودار و کلید حمایت و مقاومت سطوح برای اطلاعات بیشتر به جامع ما مراجعه کنید کتابخانه آموزش و پرورش

توصیه شده توسط ریچارد اسنو

نقره یکی از بهترین فرصت های معاملاتی برای Q2 است

گاوهای نقره ای تسلیم نشده اند، پتانسیل صعودی باقی می ماند

نقره از زمان حماسه SVB که با عقب‌نشینی‌های بسیار کم عمق مشخص می‌شود، روند صعودی عظیمی داشته است – که قدرت این روند را بیشتر تقویت می‌کند. با این حال، اخیراً عقب نشینی که با قدرت نسبی دلار همزمان بود عمیق ترین است و لازم است نگاهی دقیق تر داشته باشیم.

نقره، مانند طلا، به عنوان یکی از ذینفعان برجسته از فروش دلار ظاهر شده است که انگیزه آن کاهش سریع انتظارات نرخ بهره در نیمه دوم سال است. کالاهای بدون بهره در محیط تغییر نرخ بهره جذاب تر شده اند و از کاهش بیشتر ارزش دلار سود خواهند برد.

برای گاوهای نقره ای، عقب نشینی اخیر می تواند سطوح جذاب تری را برای ادامه روند صعودی بالقوه با رد قابل توجه قیمت های پایین تر که از طریق فتیله پایین تر در نمودار روزانه مشاهده می شود، ارائه دهد. با این حال، چنین مشاهده ای مستلزم بسته شدن روزانه مطابق با آنچه در روز مشاهده می شود، دارد. احتمال تشکیل یک چکش صعودی – یک الگوی معکوس معمولاً صعودی – نشان می دهد که گاوها ممکن است هنوز انجام نشوند و این واقعیت که عمل قیمت دیگر در قلمرو بیش از حد خرید معامله نمی شود، نشان دهنده فشار دیگری به سمت بالاترین قیمت اخیر است.

نمودار روزانه نقره ای (XAG/USD).

image1.png

منبع: TradingView تهیه شده توسط ریچارد اسنو

هوشمندتر تجارت کنید – برای خبرنامه DailyFX ثبت نام کنید

نظرات بازار به موقع و قانع کننده را از تیم DailyFX دریافت کنید

مشترک شدن در خبرنامه

ادامه صعودی بالای حمایت 24.65/25 با مقاومت فوری در 61.8% اصلاح فیبوناچی حرکت اصلی 2021 تا 2022 سازنده باقی می ماند. پس از آن، تست مجدد نوسان اوج در 26.10 مورد توجه قرار می گیرد.

نمودار 4 ساعته کمک می کند تا میزان رد نزولی که پس از پایین آمدن قیمت ها در زیر منطقه حمایت در حدود 25 ظاهر شد، مشخص شود.

نمودار 4 ساعته نقره ای (XAG/USD).

image2.png

منبع: TradingView تهیه شده توسط ریچارد اسنو

— نوشته ریچارد اسنو برای DailyFX.com

با ریچارد در توییتر تماس بگیرید و دنبال کنید: @RichardSnowFX

منبع