خانه / معرفی دوره های آموزشی

معرفی دوره های آموزشی

آشنایی با مفاهیم بورس و بازارهای مالی

در این کلاس یک جلسه ای، تمامی صحبت ها و بحث ها بر روی مفاهیم و تعاریف بورس و بازارهای مالی تمرکز دارد، که در آن شما بتوانید دورنگاهی از بازارهای مالی داشته باشید. هدف ما از برگزاری این کلاس این است که شما متوجه اهمیت این بازارها در درآمدزایی بیشتر خود شوید.

دوره تحلیل تکنیکال

در این دوره ۳۰ ساعته، شما با تمامی مفاهیم و تعاریف و تکنیک های مقدماتی که برای تجزیه و تحلیل هر نموداری در بازارهای مالی نیاز است، آشنا می شوید و به نوعی می توان گفت که در پایان این دوره، کارآموز توانایی تحلیل تکنیکال چارت را خواهد داشت.

دوره مقدماتی تحلیل بنیادی (فاندامنتال)

اگر شما کلاس مفاهیم بورس و بازارهای مالی را گذرانده باشید، مطمئنا می دانید که در بازارهای مالی دو نوع تحلیل وجود دارد

  1. تحلیل تکنیکال
  2. تحلیل بنیادی (فاندامنتال)

که در این دوره به معرفی تحلیل به وسیله خبرها، آمارهای معتبر کشورها و نرخ هایی که از طرف بانک های مرکزی کشورها و جهانی اعلام می شود می پردازیم، به طور خلاصه؛ با توجه به آینده هر شرکت و کشور به تحلیل قیمت برای آینده می پردازیم. این دوره در ۲۰ ساعت تدریس می شود.

دوره آَشنایی با استراتژی های مختلف

شاید به جرات بتوان گفت که علم بازارهای مالی بیشترین مطالب و مراجع را نسبت به هر یک از علوم دیگر در دنیا دارد و یکی از دلایل آن، وجود استراتژی های مختلف است که هر روز هم به تعداد آنها اضافه می شود. هر معامله گر در بازارهای مالی، بعد از مدتی که از آغاز فعالیتش می گذرد، متوجه می شود که روحیاتش با هر استراتژی ای سازگاری ندارد و تعداد خیلی محدودی استراتژی مرجع وجود دارد که می تواند با آنها کار کند، و بعد از مدتی کار با آن استراتژی، معامله گر برای خودش استراتژی ای را طراحی می کند که با آن می تواند بیشترین نرخ سود را برای خود به دست بیاورد. به همین سبب، ما بر آن شدیم تا دوره ای را برگذار کنیم که در آن با نگاهی اجمالی به هر یک از استراتژی ها، شرایط را برای معامله گران به وجود آوریم که بتوانند استراتژی خود را بیابند. این دوره در ۲۰ ساعت تدریس می شود.

دوره پیشرفته پترن های هارمونیک

در این دوره که در ۲۰ ساعت تدریس می شود، هر کارآموز نیازمند این است که دوره مقدماتی تکنیکال را گذرانده باشد و یا، با مفاهیم و ابزارهای تحلیل تکنیکال آشنایی داشته باشد. علمی که در این دوره تدریس می شود در مورد رفتارهای هماهنگ بازار است که در زمان وقوع مجدد این نوع رفتارها،برای حرکت بعدی آن، رفتاری با قابلیت احتمال بالا را می توان شناسایی کرد.

دوره پیشرفته الیوت به سبک آقای رابرت ماینر

در این دوره که در ۲۴ ساعت تدریس می شود، هر کارآموز نیازمند این است که دوره مقدماتی تکنیکال را گذرانده باشد و یا، با مفاهیم و ابزارهای تحلیل تکنیکال آشنایی داشته باشد.

علمی که در این دوره در موردش بحث و گفتگو می کنیم یک استراتژی است که بازار را از چهار بُعد بررسی میکنیم

  1. پترن
  2. قیمت
  3. زمان
  4. مومنتوم

 و بر اساس این ابعاد بازار را تحلیل می کنیم و با داشتن فیلترهای مختلف و استراتژی های ورود، تصمیم به معامله کردن می گیریم.

 

انواع دوره ها    شرایط حضور در دوره     شهریه دوره ها     ثبت نام آنلاین