خانه / خرید و فروش ارز الکترونیک

خرید و فروش ارز الکترونیک

کاربران محترم وب سایت "Forex Daily" برای نقل و انتقالات وب مانی و صدور ویزار کارت و مستر کارت می توانند به سامانه آنلاین پرداخت الکترونیک "www.sapay.ir" مراجعه نمایند .

بازدید کننده گرامی

۱) وب سایت "www.sapay.ir"  به هیچ عنوان در خصوص خرید و فروش اسکناس ارزهای مختلف فعالیتی ندارد ، طبیعتا مطابق با قوانین بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران چنین فعالیتی نیازمند داشتن مجوز صرافی نوع اول می باشد . پس در این خصوص لطفا سوال نفرمایید و به صرافی های معتبر و دارای مجوز از بانک مرکزی در سراسر کشور مراجعه نمایید.

۲) وب سایت "www.sapay.ir"  به هیچ عنوان در خصوص ارسال و یا دریافت حواله های ارزی فعالیتی ندارد ، طبیعتا مطابق با قوانین بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران چنین فعالیتی نیازمند داشتن مجوز صرافی نوع دوم می باشد . پس در این خصوص لطفا سوال نفرمایید و به صرافی های معتبر و دارای مجوز از بانک مرکزی در سراسر کشور مراجعه نمایید.

۳) وب سایت "www.sapay.ir" تضمین دهنده پایین ترین نرخ فروش و بالا ترین نرخ خرید از مشتری می باشد ، همچنین خدمات این وب سایت به صورت ۲۴ ساعته بوده و در تمامی ساعات شبانه روز آماده پاسخگویی به شما عزیزان می باشد .

139204307222